پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2 به ایفای نقش می‌پردازد

همکاری پدرو پاسکال و ریدلی اسکات

پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2 به ایفای نقش می‌پردازد عرفان بدری ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2

به تازگی اعلام شده که قرار است شاهد ایفای نقش پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2 به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) باشیم. این اثر دنباله فیلم تحسین شده Gladiator محصول سال ۲۰۰۰ میلادی است که برنده جایزه بهترین فیلم هفتاد و سومین مراسم اسکار نیز شد.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در طول ۲۷ سال فعالیت خود در عرصه بازیگری در آثار مهم و نقش‌های ماندگاری قرار است گرفته است، اما در چند وقت اخیر به لطف حضور در دو سریال The Mandalorian و The Last of Us به شکل ویژه‌ای در مرکز توجه مخاطبان قرار گرفته است.

اکنون خبر رسیده که پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2 نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت. این اثر مورد انتظار به کارگردانی ریدلی اسکات که حدود ۳۰ سال بعد از فیلم قبلی جریان دارد، روی شخصیت لوسیوس (Lucius) با بازی پل مسکال (Paul Mescal)، پسر لوسیلا (Lucilla) با بازی کانی نیلسن (Connie Nielsen) تمرکز دارد. به جز پدرو پاسکال، پل مسکال و کانی نیلسن، حضور بازیگران دیگری مثل بری کیوگن (Barry Keoghan)، جوزف کوئین (Joseph Quinn) و دنزل واشگنتن (Denzel Washington) نیز در فیلم Gladiator 2 تائید شده است.

خبر ایفای نقش پدرو پاسکال در فیلم Gladiator 2 توسط رسانه ددلاین (Deadline) گزارش شده و به نظر می‌رسد که مذاکرات پاسکال برای حضور در این اثر مورد انتظار در مراحل نهایی خود قرار دارد. هنوز در مورد نقش او اطلاعی نداریم، اما به نظر می‌رسد که قبل از حضور در فصل دوم سریال The Last of Us او در این فیلم بازی می‌کند.

از سال ۲۰۰۱ همواره خبرها و گزارشاتی در رابطه با ساخت یک دنباله یک فیلم پیش‌درآمد برای Gladiator منتشر می‌شدند. در سال ۲۰۰۲ یک دنباله با محوریت شخصیت لوسیوس در دست ساخت قرار گرفت و در سال ۲۰۰۳ اعلام شد که فیلمنامه آن تکمیل شده است. با اینحال در سال ۲۰۰۶ برنامه سازندگان دچار تغییراتی شد و آن‌ها خواستار وارد کردن شخصیت ماکسیموس (Maximus) با بازی راسل کرو (Russell Crowe) با بهره‌گیری از عناصری فانتزی شدند. با این حال ساخت این فیلم پس از مشکلات مالی شرکت دریم‌ورکس پیکچرز (DreamWorks Pictures) و فروخته شدن آن به پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) لغو شد.

سپس پروژه Gladiator 2 برای سال‌ها به سکوت رفت تا این که در مارس ۲۰۱۷، ریدلی اسکات اعلام کرد که آن‌ها راهی برای وارد کردن ماکیسموس به داستان پیدا کرده‌اند و تولید فیلم نیز به‌زودی آغاز خواهد شد. در سال ۲۰۱۸ پارامونت رسما به ساخت این فیلم چراغ سبز نشان داد.

با این حال اما در ادامه قرار شد تا فیلم به طور کامل روی لوسیوس تمرکز داشته باشد و راسل کرو دیگر در آن حضور نداشته باشد. اکنون همه چیز نهایی شده و فیلمبرداری Gladiator 2 نیز در آینده‌ای نزدیک آغاز خواهد شد تا نهایتا در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳) طرفداران بتوانند بعد از ۲۴ سال این دنباله مورد انتظار را تماشا کنند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا