رقابت هیولاهای عظیم الجثه در اولین تریلر انیمیشن Rumble

جایی که کُشتی، حرف اول را می‌زند!

شرکت پارامونت پیکچرز اولین تریلر انیمیشن Rumble را به همراه یک پوستر در فضای مجازی منتشر کرد. این اثر درباره‌ی رقابت کشتی میان هیولاهای عظیم الجثه است.

دو سال قبل و در جریان رویداد سینماکان ۲۰۱۸ در شهر لاس وگاس، شرکت پارامونت پیکچرز از انیمیشن سینمایی جدید خود تحت عنوان Monster on the Hill رونمایی کرد که بر اساس یک رمان گرافیکی به همین نام نوشته‌ی راب هارل (Rob Harrell) در دست ساخت بود. نام این اثر بعدها به Rumble تغییر یافت. حال و با گذشت حدودا دو سال از آن زمان، بالاخره نخستین تریلر رسمی آن به همراه یک پوستر در فضای مجازی منتشر شده است.

اولین تریلر انیمیشن Rumble حدودا دو دقیقه زمان داشته و سعی می‌کند تا مخاطب را با حال و هوای کلی این اثر ورزشی آشنا کند. داستان انیمیشن در جهانی روایت می‌شود که کشتی یک ورزش پرطرفدار در سراسر جهان است و به جای انسان‌ها، هیولاهای عظیم الجثه به رقابت در رینگ می‌پردازند. شخصیت اصلی داستان یک نوجوان به نام وینی است که می‌خواهد جا پای پدر گذاشته و به یک مربی کشتی تبدیل شود. در همین راستا، وظیفه‌ی آموزش و مربی‌گیری یک غول بی‌تجربه و تن‌پرور به نام استیو را بر عهده می‌گیرد تا او را نهایتا به مقام قهرمانی برساند اما در این مسیر با چالش‌های بسیاری روبرو می‌شود.

وظیفه‌ی صداگذاری وینی به جرالدین ویزواناتان (Geraldine Viswanathan) سپرده شده است. این بازیگر جوان با نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی Blockers محصول سال ۲۰۱۸ توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. ویل آرنت (Will Arnett) بازیگر، کمدین و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی هم جای استیو صحبت می‌کند. آرنت به واسطه‌ی صدای باریتونی (گونه‌ای از صدای مردانه) که دارد، در انیمیشن‌های مشهوری از جمله Ice Age: The Meltdown ،Ratatouille و Despicable Me صداپیشگی کرده است.

سومین شخصیت انیمیشن Rumble، یک هیولای عظیم الجثه‌ی دیگر به نام تنتکیولر است که وظیفه‌ی صداگذاری او را تری کروز (Terry Crews) بر عهده دارد. او قهرمان مسابقات کشتی بوده و احتمالا اصلی‌ترین رقیب استیو برای دستیابی به موفقیت محسوب می‌شود. در ضمن، بن شوارتز (Ben Schwartz) صداپیشه‌ی سونیک در فیلم لایو اکشن Sonic the Hedgehog هم در این انیمیشن حضور دارد اما فعلا اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست. کارگردانی Rumble را هیمیش گریو (Hamish Grieve) بر عهده دارد که این اثر، اولین انیمیشن سینمایی او در مقام کارگردان محسوب می‌شود.

هیمیش گریو پیش از این به عناوین مختلفی از جمله عضو ارشد تیم نویسندگی روی انیمیشن‌های Rise of the Guardians Monsters vs. Aliens ،Shrek 2 و Shrek the Third کار کرده بود.

در پایان، لازم به ذکر است که انیمیشن سینمایی Rumble از تاریخ ۱۰ بهمن سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۹ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا