وقتی بازیگر جنگ ستارگان به نقش پروفسور ایکس در MCU ابراز علاقه می‌کند!

بازیگری نام‌آشنا

نقش پرفسور ایکس در MCU

جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) برای بازی در نقش پروفسور ایکس (Professor X) ابراز علاقه کرده و دنیای سینمایی را دوست دارد!

از وقتی که در سریال Ms. Marvel حضور میوتنت‌ها (Mutants) در دنیای سینمایی مارول تایید شده، به نظر می‌رسد که شایعات فراوانی درباره مردان ایکس (X-Men) در MCU منتشر است. با این حال اگر قرار باشد تا حتی ۱ درصد مردان ایکس در جهان سینمایی مارول حاضر شوند، قطعا نیاز به یک پرفسور ایکس خواهد بود تا آن‌ها را رهبری کند؛ در غیر این صورت، شاهد تغییرات عجیبی در داستان خواهیم بود که عملا به چشم بسیاری از طرفداران خوش نمی‌آیند!

این چیزی نیست که استودیو مارول (Marvel Studios) به دنبال آن باشد تا طرفداران را از یک موقعیت بی‌نظیر دلسرد کند، اما در هر صورت پاتریک استوارت (Patrick Stewart) برای ایفای این نقش کمی سالخورده به نظر می‌رسد و از طرفی نیاز به یک بازیگر جدید برای پروفسور ایکس کاملا حس می‌شود. این در حالی است که اخیرا جیانکارلو اسپوسیتو به ایفای نقش پروفسور چارلز اگزاویه (Charles Xavier) ابراز علاقه کرده است!

صحبت‌های اسپوسیتو درباره بازی در نقش پروفسور ایکس

جیانکارلو اسپوسیتو بیشتر از همه برای ایفای نقش گاس (Gus) در سریال فوق‌العاده محبوب Breaking Bad و همچنین ایفای نقش ماف گیدین (Moff Gideon) در سریال The Mandalorian شناخته می‌شود. با این حال، این بازیگر محبوب و شناخته شده اخیرا در یکی از مصاحبه‌های رسمی خود اعلام کرده که به ایفای نقش پروفسور ایکس در دنیای سینمایی مارول علاقه دارد.

من عاشق آثار مارولم و خیلی خوشحالم از اینکه طرفدارا من رو در نقش شخصیت‌های مختلف اون، مثل مگنیتو (Magneto) تصور می‌کنن. اما اونا بیشتر از همه منو در نقش چارلز اگزاویه می‌بینن. راستش من خودمم دوست دارم نقش یه آدم خوب رو توی دنیای سینمایی مارول بازی کنم و چارلز هم به نظر خوب میاد. خلاصه که من کارشون رو خیلی دوست دارم، کسی چه می‌دونه چه اتفاقاتی قراره بیوفته!

واکنش طرفداران به این اظهارات جیانکارلو اسپوسیتو به حدی مثبت بوده که در فضای مجازی، هم‌اکنون جمع زیادی از طرفداران عاشق این انتخاب هستند و امیدوارند تا استودیو مارول همین تصمیم را به صورت رسمی بگیرد تا چارلز اگزاویه بعدی سینمای مارول، جیانکارلو اسپوسیتو باشد!

این بازیگر مطرح سینما پیش از این در بازی Far Cry 6 در نقس شخصیت منفی به صداپیشگی شخصیت آنتون کاستیلو (Anton Castillo) پرداخته و طرفداران نیز کار او را تحسین می‌کنند. با این وجود این اولین بار نیست که نام اسپوسیتو در کنار دنیای سینمایی مارول شنیده می‌شود. تابستان دو سال پیش، قبل از پخش سریال Loki، شایعات بسیاری درباره حضور این بازیگر در کنار لوکی شنیده می‌شد و حتی می‌دانیم که او مستقیما با کوین فایگی (Kevin Feige) در ارتباط بوده است تا پروژه‌ای را انجام دهد.

با این حساب، آیا جیانکارلو اسپوسیتو مدت‌هاست که برای ایفای نقش پروفسور ایکس انتخاب شده و ما خبر از آن خبر نداشتیم؟ هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری درباره این موضوع باشیم. در حال حاضر نزدیک‌ترین زمانی که می‌توانیم در آن شاهد حضور پروفسور ایکس باشیم، یکی از فیلم‌های اعلام نشده در فاز ششم دنیای سینمایی مارول، مانند Deadpool 3 است.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا