1%
  • 0/10

نگاهی دقیق به شرور در پوسترهای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

بازگشت یک عضو قدیمی دیگر تایید شد

نگاهی دقیق به شرور در پوسترهای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire ۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پوسترهای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

جیسون رایتمن که وظیفه نویسندگی و تهیه کنندگی را بر عهده داشته، پوسترهای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire را به اشتراک گذاشته است.

با توجه به شرایطی که آن زمان بر جهان حاکم بود، سونی پیکچرز تصمیم گرفت ریبوت زنانه شکارچیان روح را ساخته و راهی سینماها کند. اثر مزبور به یک شکست تبدیل شد تا دست اندرکاران برنامه‌های خود برای ساخت دنباله را کنار بگذارند. با گذشت مدتی، جیسون رایتمن (Jason Reitman)، فرزند کارگردانی که مجموعه شکارچیان ارواح را خلق کرده بود، با سونی وارد همکاری شد تا قسمت جدید را بسازد.

فیلم Ghostbusters: Afterlife که ترکیبی از شخصیت‌های قدیمی و جدید بود، از پس انتظارات برآمد و دنباله‌اش با نام Ghostbusters: Frozen Empire ساخته شده و حالا آماده اکران است. شخصیت‌های داستان بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرند شهر کوچک سامرویل را رها کرده و در نیویورک مستقر شوند. در همین حین، نیرویی شریر آزاد شده و باعث یخبندانی بی سابقه در نیویورک می‌شود؛ یخبندانی که می‌تواند تمام سیاره را به نابودی بکشاند.

جیسون رایتمن اخیراً پوسترهای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که به لطف آن‌ها، مخاطبان می‌توانند نگاهی دقیق به شخصیت منفی داشته باشند. در ضمن، رسانه Empire تصویری را منتشر کرده که بازگشت بیل موری (Bill Murray) در قسمت جدید را تایید می‌کند. در ادامه می‌توانید پوسترها و تصویر تازه را مشاهده کنید:

گیل کنان (Gil Kenan) وظیفه کارگردانی قسمت جدید شکارچیان روح را بر عهده داشت. او در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Empire گفت پرونده گوزر (یکی از آنتاگونیست‌های قدیمی مجموعه) با Ghostbusters: Afterlife بسته شده است. به همین دلیل، برای فیلم Ghostbusters: Frozen Empire به سراغ یک شخصیت منفی کاملاً جدید رفتند که Death Chill نام دارد.

از بازیگران حاضر در فیلم شکارچیان روج 5 می‌توان پل راد (Paul Rudd) را نام برد که نقش مرد مورچه‌ای را در Marvel Cinematic Universe ایفا می‌کند. کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، دیگر بازیگر MCU هم در فیلم Ghostbusters: Frozen Empire حضور دارد.

فیلم شکارچیان روح: امپراتوری یخ زده در تاریخ ۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۹ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments