تریلر بین المللی Ghostbusters: Afterlife روی صحنه‌های اکشن تمرکز دارد

تماشای ویدیو بیش از ۲ دقیقه طول می‌کشد

شعبه بریتانیا سونی پیکچرز ساعاتی قبل تریلر بین المللی Ghostbusters: Afterlife را در کانال یوتیوب خود قرار داد که روی صحنه‌های اکشن تمرکز دارد.

پس از اینکه Ghostbusters و Ghostbusters II عملکرد بسیار خوبی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساندند، تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند قسمت سوم را ساخته و روی پرده نقره‌ای ببرند اما بازیگران اصلی بنا به دلایلی ترجیح دادند برای ایفای نقش‌های خود بازنگردند. سازندگان که چاره‌ای نداشتند، به سراغ ریبوت شکارچیان روح رفتند. Ghostbusters 2016 به هیچ وجه در جلب نظر طرفداران موفق نبود و ضرری چند دهه میلیون دلاری را به سرمایه‌گذاران خود تحمیل کرد. با وجود این شکست، ساخت قسمت بعدی طی مدت زمان کوتاهی در دستور کار قرار گرفت. البته این فیلم ارتباط مستقیمی با قسمت‌های قدیمی دارد.

Ghostbusters: Afterlife دنباله‌ای برای Ghostbusters و Ghostbusters II بوده و چند دهه بعد را روایت می‌کند. ایگان اسپلنگر فوت شده و مزرعه قدیمی‌اش را برای دختر خود به ارث گذاشته است. کالی، یک مادر مجرد بوده و پس از دست دادن خانه خود مجبور می‌شود به همراه فرزندانش فیبی و ترور به مزرعه قدیمی نقل مکان کنند. فرزندان خانواده حین گشت و گذار در خانه با لوازم عجیب و غریبی مواجه شده و متوجه می‌شوند پدربزرگشان و دوستانش مقابل تهدیدهای فراطبیعی می‌ایستادند. در همین حین، تهدید جدیدی در حال شکل گرفتن بوده و وظیفه مقابل با آن روی نسل جدید شکارچیان روح قرار دارد.

شعبه بریتانیا سونی پیکچرز ساعاتی قبل تریلر بین المللی Ghostbusters: Afterlife را در کانال یوتیوب خود قرار داد که تماشایش بیش از ۲ دقیقه به طول می‌انجامد. ویدیو در ابتدا به گذشته رفته و ایگان اسپلنگر را نشان می‌دهد که در حال فرار از یک موجود نامرئی بوده و پس از رسیدن به مزرعه خود، لوازمی که برای مقابله با تهدیدها استفاده می‌کردند را در گوشه و کنار خانه خود پنهان می‌کند. در ادامه دختر خانواده فیبی را می‌بینیم که یکی از سلاح‌ها را یافته و پیش معلم خود می‌برد تا بتواند بفهمد با چه چیزی مواجه شده است. در همین حین، زلزله‌های متعددی رخ می‌دهد که با در نظر گرفتن مکان جغرافیایی سامرویل بسیار عجیب است. تریلر در ادامه صحنه‌های اکشن از جمله یک تعقیب و گریز خیابانی را به تصویر می‌کشد.

سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره Ghostbusters: Afterlife را در New York Comic Con 2021 به صورت محدود به نمایش گذاشت. کارشناسانی که فرصت یافتند به تماشای فیلم بنشینند، نقد خود را منتشر کرده‌اند. منتقد Variety در متن خود نوشت Afterlife تنها روی نوستالژی تکیه نداشته و به گونه‌ای طراحی شده که بتواند نظر مثبت مخاطبان جدید را هم جلب کند. البته منتقد وب سایت Entertainment Weekly نظر متفاوتی داشته و تاکید کرد جدیدترین فیلم شکارچیان روح همان چیزی است که طرفداران قدیمی می‌خواهند اما در جذب نسل جدید طرفداران موفق نخواهد بود. به طور کلی، بازخوردهای دریافتی مثبت بوده‌اند.

تیم بازیگری Ghostbusters: Afterlife نام‌های شاخصی را در خود جای داده است. فین ولفهارد (Finn Wolfhard) که سریال Stranger Things را در پرونده هنری خود دارد، نقش ترور را ایفا می‌کند. مک کنا گریس (Mckenna Grace) بازیگر Captain Marvel شخصیت فیبی را به تصویر می‌کشد. پل راد (Paul Rudd) و کری کن (Carrie Coon) هم به عنوان معلم فیبی و کالی جلوی دوربین رفته‌اند.

در انتها، لازم به ذکر است Ghostbusters: Afterlife در تاریخ ۲۸ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ نوامبر) به سینماها آمد و خبری از عرضه همزمان در فضای مجازی نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا