سازندگان فیلم Ghostbusters: Afterlife طرفداران را غافلگیر خواهند کرد

Ghostbusters میراثی که از پسر به پدر رسید

کارگردان‌های فیلم Ghostbusters: Afterlife

در مراسمی که جهت دیدار طرفداران فرنچایز Ghostbusters با سازندگان فیلم Ghostbusters: Afterlife در New York Comic Con برگذار شده بود، تهیه کننده ایوان ریتمن و کارگردان جیسون ریتمن با صحبت‌های هیجان انگیز خود در رابطه با این اثر طرفداران این فرنچایز را غافلگیر کردند. 

کارگردان این اثر جیسون ریتمن رو به طرفداران عنوان کرد که به عقیده او و پدرش، طرفداران به اندازه کافی صبر کرده‌اند و اکنون زمان آن رسیده تا به این انتظار پایان دهند. اگرچه با توجه به تاثیرات همه گیری ویروس کرونا بر صنعت سینما، شرکت سونی مجبور شد تا در طول این دوسال تقریبا ۹ اثر خود را به استریمر‌ها واگذار کند با این حال حاضر نشد دست از برخی عناوین مهم بکشد و Ghostbusters: Afterlife و Venom: Let There Be Carnage دو نمونه از این موارد بودند. هم اکنون فیلم Venom: Let There Be Carnage با استقبال بی نظیر طرفداران مواجه شده و انتظار می‌رود اوضاع برای فیلم Ghostbusters: Afterlife نیز این چنین باشد. 

ایوان رایتمن در مراسم New York Comic Con از طرفداران این فرنچایز عذرخواهی کرد که این فرنچایز پس از چهل سال ساخته شده است. کارگردان موفق هالیوود عنوان کرد که ایده فرنچایز Ghostbusters در حقیقت ایده پسر او جیسون رایتمن بوده است و چهل سال گذشته او این ایده را با پدر خود در میان گذاشته اما او سال‌ها بعد این ایده را به فیلم‌های Ghostbusters و Ghostbusters 2 تبدیل کرده و جالب است که اکنون دومین دنباله این اثر را خود جیسون رایتمن کارگردانی خواهد کرد. 

جیسون رایتمن از همکاری خود با شرکت سونی ابراز خوشنودی کرد و به طرفداران نوید داد که با فیلمی بسیار جالب و سرگرم کننده روبه‌رو خواهند شد و او از قرار گرفتن در این جریان بسیار خوشحال است. علاوه بر سازندگان فیلم Ghostbusters: Afterlife نویسندگان این اثر نیز در مراسم  NYCC حضور داشته و با طرفداران صحبت کردند. با این حال متاسفانه بازیگر این اثر پل راد، هنرمند محبوب استودیو مارول باتوجه به حضور خود در شهر لندن موفق نشد به این مراسم بیاید. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا