نسخه نیکلاس کیج گوست رایدر در کدام فیلم مارول بازمی‌گردد؟

زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید

نسخه نیکلاس کیج گوست رایدر در کدام فیلم مارول بازمی‌گردد؟ سورنا رضایی ۱ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
نسخه نیکلاس کیج گوست درایور

اگر ادعای یکی از افشاگرهای فیلم و سریال صحت داشته باشد، نسخه نیکلاس کیج گوست رایدر زودتر از چیزی که انتظار می‌رفت جلوی دوربین ظاهر خواهد شد.

گوست رایدر یکی از شخصیت‌های قدیمی مارول بوده و تاکنون دو نسخه در قالب لایو اکشن دریافت کرده است: نسخه اول، نیکلاس کیج (Nicolas Cage) بوده که در فیلم‌های Ghost Rider و Ghost Rider: Spirit of Vengeance نقش آفرینی کرد. از آنجایی که قسمت دوم عملکردی فاجعه آمیز داشت، ساخت قسمت سوم لغو شد؛ نسخه بعدی، گابریل لونا (Gabriel Luna) است که در سریال Agents of Shield معرفی شد.

MyTimeToShineHello یکی از افشاگرهای فعال در حوزه‌های فیلم و سریال به شمار می‌رود. او چندی پیش مدعی شد پروژه اختصاصی گوست رایدر قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی در دست ساخت بود و با اتمام اعتصاب، روند تولیدش ادامه خواهد یافت. MTTSH وارد جزئیات نشد اما با توجه به برنامه ریزی‌های مارول تا انتهای فاز ششم Marvel Cinematic Universe، پیش بینی شد انتظار طرفداران برای ملاقات با گوست رایدر در فاز هفتم به انتها می‌رسد؛ پیش بینی‌ای که ظاهراً اشتباه بوده است.

یکی دیگر از افشاگرهای فیلم و سریال، CanWeGetSomeToast نام دارد. او در جدیدترین پست خود مدعی شده نسخه نیکلاس کیج گوست رایدر زودتر از آنچه طرفداران انتظارش را می‌کشند بازمی‌گردد. او اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته اما محتملترین گزینه برای تجدید دیدار، Deadpool 3 است. این اثر روی مولتی ورس تمرکز داشته و در آن شاهد بازگشت شخصیت‌های متعلق به فیلم‌های قدیمی خواهیم بود. گزینه بعدی، Avengers: Secret Wars است که شرایط مشابهی با قسمت سوم ددپول (Deadpool) دارد.

شخصیت‌های مختلفی در کمیک بوک‌ها به گوست رایدر تبدیل شدند که دو مورد از آن‌ها، جانی بلیز و رابی ریِس هستند. بلیز توسط نیکلاس کیج و ریس هم توسط گابریل لونا به تصویر کشیده شد. بد نیست بدانید هر دو نسخه لایو اکشن این ضدقهرمان طرفداران خودشان را دارند که بشدت خواهان بازگشتش هستند.

4.9 12 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا