بازیگر گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول، نظرات خود را در مورد بازگشت تغییر داد

بازگشت دوباره این بازیگر؟

بازیگر گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول، نظرات خود را در مورد بازگشت تغییر داد آیدا امشاسفند ۱ ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ مارول
گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول

گابریل لونا (Gabriel Luna) بازیگر گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول، نظرات جدید خود را در مورد بازی دوباره گوست رایدر به اشتراک گذاشت. این شخصیت توسط نیکولاس کیج (Nicolas Cage) با نام Johnny Blaze زنده شد و بعد از آن گابریل لونا در سریال Agents of SHIELD این شخصیت را به عنوان Robbie Reyes به دنیای مارول برگرداند. 

جایگاه Agents of SHIELD در MCU هنوز هم یک راز بوده که با این مسئله شخصیت اصلی بودن گوست رایدر جدید با بازی گابریل لونا کمی سوال برانگیز می‌شود. همچنین اگر پس از آن، حتی اگر داستان به طور کامل به عنوان یک فیلم مستقل برای سینما یا سریال‌های دیگر برای Disney+ در نظر گرفته می‌‌شد هرگز تضمینی وجود نداشت که در صورت درخواست، لونا دوباره نقش را بازی می‌کند. گابریل لونا، ستاره Agents of SHIELD، در صحبت با Forbes آمادگی خود را برای بازگشت به نقش گوست رایدر در MCU را در صورت ایجاد فرصت ابراز کرد:

 
 

من واقعا عاشق این شخصیتم و از موقعی که فرصتشو داشتم گوست رایدر رو بازی کنم، یعنی یه روزم نبوده که ازم در مورد بعدش سوال نپرسن. واقعا ازش لذت بردم و خاص بود. به نظر می‌رسه تقاضا هم برای این شخصیت وجود داره و خلاقیتشم توی مارول هست. ولی در حال حاضر سر مارول با پروژه‌های دیگه خیلی شلوغه و اگه بخوان کاری در این مورد بکنن احتمالا چند سالی طول بکشه. ولی من خوشحال می‌شم اگه بتونم دوباره گوست رایدر رو بازی کنم.

این در حالی است که در گذشته، لونا اعلام کرده بود در عین اینکه به پیشرفت‌های خود و بقیه اطرافیانش افتخار می‌کرد، احتمال اینکه بازگردد بسیار کم است:

من از این بازی خیلی لذت بردم و احساس می‌کنم اگه قرار باشه دوباره بازیش کنم، چیزی که ساختم رو توی مارول خراب می‌کنم.

حتی با وجود نامشخص بودن جایگاه Agents of SHIELD، به نظر می‌رسد تمایل آشکاری برای پیوستن بازیگر گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول به این فرنچایز وجود دارد. این امر به ویژه از برنامه‌ریزی MCU برای غوطه‌ور شدن در داستان‌های فراطبیعی‌تر با فیلم هایی مانند Blade و با باز شدن درهای Multiverse به سوی جهان‌های دیگر پر از قهرمانان کلاسیک مارول هم تاثیر می‌گیرد. 

در حالی که ممکن است لونا احتمالا تا چند سال دیگر به پتانسیل خود در MCU کاملاً پی نبرد، این نقل قول ها می تواند روند را تسریع کند و این قهرمان آتشین را در آینده‌ای نه چندان دور دوباره وارد داستان‌های MCU کند.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا