بازی Shadow Tactics را به‌صورت رایگان از فروشگاه اپیک دریافت کنید

برای سفر به عصر شوگان‌ها، تا ساعت ۱۹:۳۰ فرصت دارید

بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun

بعد از Hyper Light Drifter نوبت به بازی Shadow Tactics رسید تا امروز، به‌عنوان نهمین هدیه‌ی سال نوی میلادی فروشگاه اپیک گیمز به‌صورت کاملا رایگان عرضه شود.

این اثر منحصر به‌فرد با زاویه دوربین از بالا به پایین، شما را به دوره‌ی ادو می‌برد تا با اعمال تاکتیک‌های مخفی‌کاری در محیط‌ها و قلعه‌های زیبای این دوره تاریخی، بتوانید افراد مورد نظر را به قتل برسانید. شاید جالب باشد که بدانید استودیوی «می‌می‌می پروداکشنز» برای ساخت این اثر از بازی‌های Desperados و Commandos الهام گرفته است؛ حتی بسیاری از اعضای این استودیوی آلمانی را، اعضای سازنده‌‎ی بازی Desperados 3 تشکیل می‌دهد. از همین رو، بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun توانست به یکی از بهترین‌ها در این سبک تبدیل شود و نمرات بالایی را از بیشتر منتقدان کسب کند.

برای پیشبرد مراحل می‌توانید تا حد امکان از محیط و جزئیات موجود در آن استفاده کنید. برای مثال ممکن است با لگد زدن به یک گاو، حسابی دشمن خودتان را به دردسر بیاندازید و یا با پرت کردن سنگی حواس او را پرت کنید و در کسری از ثانیه، به بالای بام یا دیواری بروید و در بهترین زمان ممکن، هدف مورد نظرتان را غافل‌گیر کنید.

بازی Shadow Tactics: Blades of the Shogun پیش از این، در سال ۲۰۱۷ میلادی برای هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده بود. لازم به ذکر است که فقط تا ساعت ۱۹:۳۰ امروز فرصت دارید که این بازی را از طریق فروشگاه اپیک گیمز به‌صورت رایگان دریافت کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا