#مهسا_امینی

خالق بازی تاج و تخت از قسمت اول سریال خاندان اژدها می‌گوید

House of Dragons در فهرست مورد انتظارترین برنامه‌های تلویزیونی امسال

اژدهایان سریال House of the Dragon

جورج آر آر مارتین (George R. R. Martin) خالق سریال محبوب بازی تاج و تخت طی روزهای گذشته، در وبلاگ شخصی خود نوشت که قسمت اول سریال خاندان اژدها را دیده است. او این سریال را، که پیش‌درآمدی بر بازی تاج و تخت است، تأثیرگذار خواند.

مارتین نویسنده‌ی مجموعه کتاب باز تاج و تخت است که سریال موفق HBO، گیم آف ترونز از آن اقتباس شد. این سریال هشت فصل را در بر می‌گرفت. سریال خاندان اژدها اولین قسمت از چندین پیش‌درآمد مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت است. روز چهارشنبه، مارتین در وبلاگ خود با نام Not A Blog نظر خود را درباره‌ی قسمت اول سریال خاندن اژدها نوشت. پیش‌تر این سریال در فهرست IMDb به عنوان مورد انتظارترین برنامه تلویزیونی جدید برای سال ۲۰۲۲ قرار گرفت.

اقتباسی از رمان Sandkings

جورج مارتین در متن پست وبلاگی خود نوشته است، باید اعتراف کنم، وقتی خواندم که سریال خاندان اژدها یکی از موردانتظارترین برنامه‌های سال جدید، طبق گزارش IMDB است، بسیار خرسند شدم.

او در ادامه نوشت، من خیلی مشتاقانه منتظر اکران خاندان اژدها هستم و مطمئنم که این سریال ارزش دیدن دارد. من قسمت اول سریال خاندان اژدها را دیدم. و دوستش داشتم. خاندان اژدها یک سریال تاریک، قدرتمند و دارای مفاهیم عمیق است. رایان و میگل (تهیه‌کنندگان سریال) اثر شگفت انگیزی خلق کرده اند. بازیگران سریال، درست مانند سریال بازی تاج و تخت، شناخته‌شده نیستند. با این حال، فکر می‌کنم شما عاشق عملکرد تعداد زیادی از آن‌ها خواهید شد.

سریال خاندان اژدها در فهرست اکران‌های امسال یعنی سال قرار دارد. در این سریال حدود ۲۰۰ سال پیش از رویدادهای بازی تاج و تخت روایت می‌شود. این سریال درباره خانواده تارگرین است که بیش‌تر به خاطر رابطه آن‌ها با اژدهاها شناخته شده هستند.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا