کمپین Gears Tactics تنها به‌صورت تک‌نفره قابل تجربه است

آغاز روند پیش‌دانلود

کمپین Gears Tactics

راد فرگوسن، رئیس استودیوی کوالیشن، به‌طور رسمی اعلام کرد قابلیت کوآپ برای کمپین Gears Tactics در نظر گرفته‌ نشده و جدیدترین نسخه‌ی گیرز آو وار تنها به‌صورت تک‌نفره قابل تجربه است.

در جریان کنفرانس مایکروسافت در رویداد E3 2018 بود که نسخه‌ی جدیدی از سری بازی‌های گیرز آو وار با نام Gears Tactics معرفی شد. پس از این، سازندگان در استودیوی کوالیشن در سکوت خبری فرو رفتند تا اینکه چندی پیش و در جریان رویداد The Game Awards 2019 شاهد یک نمایش حدودا سه دقیقه‌ای بودیم. این موضوع باعث شد تا توجه طرفداران سری گیرز آو وار بار دیگر به‌ سوی این بازی جلب شده و سوالات مختلفی را پیرامون آن مطرح کنند.

راد فرگوسن (Rod Fergusson)، رئیس استودیوی کوالیشن، در پاسخ به سوال تعدادی از کاربران اعلام کرد اسپین‌‌آف سری گیرز آو وار هیچ بخش چندنفره‌ای ندارد و تنها به‌صورت تک‌نفره قابل انجام است. فرگوسن همچنین به نگرانی برخی از طرفداران پایان داد و اعلام کرد بازی Gears Tactics هیچ گونه پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد:

در پاسخ به آن دسته از افرادی که می‌پرسند باید بگویم Gears Tactics یک بازی تک‌نفره است و هیچ گونه پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد. تمامی آیتم‌ها حتی آیتم‌های تزئینی را می‌توان از طریق خود بازی به‌دست آورد.

اتخاذ چنین تصمیمی از سوی اعضای استودیوی کوالیشن مقداری عجیب به‌نظر می‌رسد؛ زیرا قابلیت کوآپ یا حالت‌های رقابتی چندنفره، یکی از ویژگی‌های اصلی سری گیرز آو وار بوده است. برای اثبات این ادعا می‌توان به Gears 5 اشاره کرد که چندی پیش در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این بازی حتی شامل تعداد زیادی آیتم تزئینی می‌شود که می‌توان با پرداخت پول واقعی خرید. به هرحال، Gears Tactics دارای آیتم‌های بسیاری برای شخصی‌سازی است اما تنها راه به‌دست آوردنشان تجربه‌ی خود بازی خواهد بود.

اسپین‌آف سری گیرز آو وار یک بازی استراتژی با سیستم مبارزه‌ی نوبتی است که داستان آن ۱۲ سال قبل از اتفاقات Gears of War جریان دارد. کاربر در این بازی باید مدیریت یک جوخه را بر عهده گرفته و به مقابله با دشمنان خود بپردازد. به‌طور کلی، می‌توان گفت این نسخه از لحاظ گیم‌پلی شباهت بسیاری به سری XCOM دارد. در ضمن، طبق اعلام سازندگان اتمام کمپین Gears Tactics به حداقل ۴۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Gears Tactics در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۸ آوریل ۲۰۲۰) با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در ضمن، روند پیش‌دانلود برای هر دو پلتفرم از هم اکنون آغاز شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا