برگزیده
پخش زنده مسابقه اسنایپ در استریم زولا👀
1%
  • 0/10

استودیو گیرباکس شش بازی در حال ساخت دارد

از جمله یک بازی کاملا جدید

استودیو گیرباکس شش بازی در حال ساخت دارد ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
گیرباکس شش بازی

به دنبال جدایی از امبریسر گروپ و خریداری شدن توسط تیک‌تو، اکنون اعلام شده است که استودیو گیرباکس شش بازی در حال ساخت و توسعه دارد.

پیش از این به اطلاع‌تان رسانده بودیم که استودیو گیرباکس (Gearbox Entertainment) پس از چند ماه حرف و حدیث از کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) جدا شده و به دنبال آن به مبلغ 460 میلیون دلار توسط کمپانی تیک‌تو (Take-Two Interactive) خریداری شده است. در بیانیه رسمی منتشر شده که از این موضوع اطلاع می‌داد، گیرباکس به صورت رسمی اعلام کرد که ساخت بازی Borderlands 4 به صورت فعال در دستور کار قرار گرفته است و این پروژه، تنها یکی از چند بازی است که در این کمپانی در حال توسعه و تولید قرار دارد.

اکنون به گفته شرکت تیک‌تو، استودیو گیرباکس شش بازی در حال ساخت داشته که هر کدام در استیج‌های مختلفی از تولید قرار دارند و یکی از آن‌ها نیز به عنوان یک بازی کاملا جدید هیجان‌ انگیز توصیف شده است. از پنج بازی دیگر نیز که همه آن‌ها دنباله مجموعه‌های شناخته شده محسوب می‌شوند، یکی از آن‌ها همان‌طور که به آن اشاره داشتیم به نسخه جدید Borderlands اختصاص دارد. یک مورد دیگر بازی Homeworld 3 بوده که قرار است در ماه می عرضه شود. گزارشات منتشر شده مدعی بودند که عنوان Tiny Tina’s Wonderlands 2 نیز در حال توسعه قرار دارد.

باید دید دو بازی دیگر که آن‌ها نیز دنباله یا قسمت جدید مجموعه‌های دیگر به حساب می‌آیند چه عناوینی خواهند بود. استودیو گیرباکس به مدت چند سال است که صحبت‌هایی در خصوص نسخه جدید بازی Brothers in Arms مطرح کرده است و طرفداران این مجموعه امیدوار هستند این بازی نیز، یکی دیگر از پروژه‌های این استودیو باشد.

تنها در بازه زمانی کوتاهی پس از خریداری استودیو گیرباکس توسط کمپانی تیک‌تو، اعلام شد تعدادی از کارمندان این استودیو با تعدیل مواجه شده‌ و کار خود را از دست داده‌اند تا نام گیرباکس نیز به فهرست کمپانی‌هایی که نیروی کاری خود را تعدیل کرده اضافه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments