تماشا کنید: طرفداران بهترین تریلر فیلم The Amazing Spider-Man 3 را ساختند

اسپایدرمن و اسپایدر گوئن در مقابل ونوم!

تماشا کنید: طرفداران بهترین تریلر فیلم The Amazing Spider-Man 3 را ساختند پارسا خلیلی ۲۰ ۰۸ مهر ۱۴۰۲ مارول

انتظارها همچنان ادامه دارد و سونی پیکچرز نیز هیچگونه صحبت خاصی درباره تکمیل سه‌گانه اسپایدرمن اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نکرده است. به‌همین خاطر یکی از طرفداران دست به کار شده و بهترین تریلر فیلم The Amazing Spider-Man 3 را ساخته است.

شاید برداشت اندرو گارفیلد از ابرقهرمان دوست‌داشتنی کمیک‌های مارول کمترین امتیاز را در وب‌سایت راتن تومیتوز داشته باشد (چیزی که هیچ اهمیتی ندارد)، اما خوشبختانه فیلم مولتی‌ورسی Spider-Man: No Way Home با بازگرداندن دوباره او به نقش اسپایدرمن باعث شد تا آن توجه و علاقه‌ای که سزاوراش است را از سوی طرفداران دریافت کند. خوشبختانه حضور کوتاه مدت اسپایدرمن اندرو گارفیلد در دنیای سینمایی مارول درب‌ها را به روی احتمالات بی‌شماری باز کرده که یکی از بزرگترین آنها، احیای قسمت پایانی سه‌گانه The Amazing Spider-Man به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) است.

رویداد کراس اوری فاز چهارم دنیای سینمایی مارول جرقه‌ای در کمپین MakeTasm3 زد، چراکه کاربران شبکه‌های اجتماعی باری دیگر تمایل خود را ابراز کردند تا بالاخره سونی پیکچرز سه‌گانه یکی از بهترین اسپایدرمن‌های دنیای لایو اکشن را تکمیل کند. متاسفانه طی دو سال اخیر سونی پیکچرز هیچ صحبتی درباره احیای فیلم The Amazing Spider-Man 3 نکرده است و حتی کوچکترین تمایل و علاقه‌ای هم از خود نشان نداده است. به‌همین خاطر یکی از طرفداران بااستعداد تریلری فن مید ساخته که در آن اسپایدرمن اندرو با اسپایدر گوئن مواجه می‌شود و در مقابل ونوم قرار می‌گیرد.

الان بهترین زمان برای ساختن فیلم The Amazing Spider-Man 3 است، زیرا سونی هنوز اسپایدرمن دنیای سینمایی محکوم به شکست خود را معرفی نکرده است. با برنامه‌ریزی درست و داشتن فیلمنامه‌ای مناسب، سونی می‌تواند به بهترین شکل ممکن فیلمی با محوریت شش خبیث را راه اندازی و دنیای سینمایی خود را از شکست حتمی نجات بدهد.

دوگانه The Amazing Spider-Man و Spider-Man: No Way Home هم اکنون از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شوند.

4.8 25 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا