بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه آوریل

گوست وایر توکیو از راه می‌رسد

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه آوریل حمید توحیدلو ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی های ماه آوریل ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت ساعاتی قبل فهرست بازی های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه نخست ماه آوریل را به اشتراک گذاشت که شامل پنج بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی همیشگی مایکروسافت، این سرویس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در ماه گذشته شاهد انتشار آثار محبوبی از جمله سری فضای مردگان بودیم. حال با شروع ماه آوریل، ردموندی‌ها از ورود پنج بازی جدید به گیم پس خبر دادند.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، مشترکین از امروز می‌توانند بازی Loop Hero را روی کنسول و رایانه شخصی به رایگان تجربه کنند. به علاوه، قرار است که بازی Iron Brigade از فردا به رایگان در دسترس کاربران کنسول و کلاود قرار بگیرد.

از روز ۲۳ فروردین ماه، بازی Ghostwire Tokyo، همزمان با عرضه جهانی روی کنسول‌های ایکس باکس، به سرویس گیم پس اضافه می‌شود که مشترکین کنسول، پی سی و کلاود می‌توانند به تجربه آن بپردازند. داستان این عنوان در شهر توکیو جریان دارد؛ جایی که تقریبا تمامی ساکنان شهر به طرز اسرارآمیزی ناپدید شده و ارواحی تحت عنوان مهمان به شهر حمله می‌کنند. همزمان با این اتفاق، قدرت‌های فراطبیعی شخصیت اصلی به تدریج آشکار می‌شود و او باید پرده بر این معماها و اسرار بردارد.

یک روز بعد، ۲۴ فروردین، گفته شده بازی ورزشی NHL 23 به لطف سرویس EA Play تقدیم مشترکین گیم پس می‌شود که البته فقط کاربران کنسول‌ها می‌توانند این عنوان را به رایگان تجربه کنند. خبر خوب دیگر برای کاربران سرویس اشتراکی ردموندی‌ها این است که بازی Minecraft Legends همزمان با عرضه جهانی، ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل)، از همان روز اول به این سرویس راه می‌یابد و کاربران هر سه پلتفرم کنسول، پی سی و کلاود می‌توانند از تجربه رایگان آن لذت ببرند.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه اول ماه دسامبر سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

 • Loop Hero — کنسول و رایانه‌ شخصی

۱۷ فروردین – ۶ آوریل

 • Iron Brigade — کنسول و کلاود

۲۳ فروردین – ۱۲ آوریل

 • Ghostwire Tokyo — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

۲۴ فروردین – ۱۳ آوریل

 • NHL 23 — کنسول

۲۹  فروردین – ۱۸ آوریل

 • Minecraft Legends — کنسول، رایانه شخصی و کلاود

طبق روال همیشه، در کنار عرضه‌ی بازی های جدید در ایکس باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه اول ماه جاری هفت بازی مختلف برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین ۲۰ درصد تخفیف در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

۲۶ فروردین – ۱۵ آوریل

 • Life is Strange: True Colors — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Moonglow Bay — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • Panzer Corps II — رایانه‌ شخصی
 • Rainbow Six Extraction — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • The Dungeon of Naheulbeuk — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • The Long Dark — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود
 • The Riftbreaker — کنسول، رایانه‌ شخصی و کلاود

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت مایکروسافت در آینده نه چندان دور اشتراک ارزان قیمت گیم پس را عرضه می‌کند. در واقع، شایعه شده که ردموندی‌ها در این اشتراک قصد دارند تا بازی‌های انحصاری خود را از همان روز نخست در اختیار کاربران قرار ندهد، بلکه آن‌ها را با کمی تاخیر (نهایتا تا شش ماه بعد از انتشار) به گیم پس اضافه کنند. از طرفی، احتمالا در این اشتراک شاهد نمایش یک سری تبلیغات خواهیم بود. هرچند که این گزارش‌ها هنوز به طور رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های جدید نیمه نخست ماه آوریل سرویس ایکس باکس گیم پس چیست؟ به نظر شما، مایکروسافت کدام بازی‌ها را در نیمه دوم ماه جاری به گیم پس اضافه می‌کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

2 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا