اطلاعات جدیدی از بازگشت بازیگر نقش واندروومن به دی سی منتشر شد

کار گل گدوت با دی سی تمام نشده!

اطلاعات جدیدی از بازگشت بازیگر نقش واندروومن به دی سی منتشر شد عرفان بدری ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ دی‌سی
بازگشت بازیگر نقش واندروومن

این طور که به نظر می‌رسد، هنوز گل گدوت (Gal Gadot) از نقش زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) کنار گذاشته نشده و قرار است به‌زودی باری دیگر شاهد بازگشت بازیگر نقش واندروومن باشیم.

در چند وقت اخیر که شاهد ریبوت شدن دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) به رهبری جیمز گان (James Gunn) و تغییر نام آن به دنیای دی سی (DCU) و همچنین کنار گذاشته شدن هنری کویل (Henry Cavill) از نقش سوپرمن (Superman) و بن افلک (Ben Affleck) از نقش بتمن (Batman) بوده‌ایم، وضعیت گل گدوت در نقش واندروومن تا حد زیادی نامشخص بوده است.

اما با وجود لغو شدن ساخت فیلم Wonder Woman 3 به نظر می‌رسد که هنوز شاهد کنار گذاشته شدن گل گدوت از نقش زن شگفت‌انگیز نیستیم و فعلا حداقل در یکی دیگر از پروژه‌های آینده دی سی، این بازیگر حضور خواهد داشت.

گل گدوت اخیرا در فیلم Shazam! Fury of the Gods حضور داشته و نقش زن شگفت‌انگیز را ایفا کرده، اما هنوز به طور رسمی مشخص نشده که قرار است شاهد از بازگشت بازیگر نقش واندروومن در فیلم The Flash باشیم یا خیر. زیرا برخی منابع خبر معتبر حضور او را در این اثر تائید و عده‌ای نیز تکذیب کرده‌اند.

حالا به تازگی یکی دیگر از منابع آگاه با نام کی‌‌سی والش (KC Walsh) خبر از بازگشت بازیگر نقش واندروومن در فیلم The Flash داده و گفته با وجود شایعات عدم حضور او، این قهرمان هنوز هم قرار است در این فیلم مولتی‌ورسی مورد انتظار ظاهر شود.

این در حالی است که رسانه هالیوود ریپوتر (The Hollywood Reporter) مدتی پیش گزارش داده بود که واندروومن با بازی گل گدوت، در ابتدا یک حضور کوتاه در فیلم The Flash داشته است، اما پس از به دست گرفتن رهبری دنیای دی سی توسط جیمز گان، صحنه حضور او از نسخه نهایی فیلم حذف شده است.

هنوز مشخص نیست که گل گدوت در پروژه‌های بعدتر دنیای دی سی نیز نقش زن شگفت‌انگیز را بازی می‌کند یا خیر، اما اخیرا از سریال Paradis Lost رونمایی شده که روی دنیای آمازونی‌ها تمرکز دارد و قبل از تولد واندروومن اتفاق می‌افتد.

فیلم The Flash به کارگردانی اندی موسکیتی (Andy Muschietti) و با بازی ازرا میلر (Ezra Miller)، ساشا کال (Sasha Calle)، مایکل کیتون (Michael Keaton)، بن افلک (Ben Affleck) و مایکل شنون (Michael Shanon) در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) به صورت سراسری در سینماها اکران خواهد شد.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا