ساخت فیلم Wonder Woman 3 با حضور گل گدوت رسماً تایید شد

عجیب اما واقعی

ساخت فیلم Wonder Woman 3

گل گدوت (Gal Gadot) بازیگر و تهیه کننده هالیوودی در مصاحبه اخیر خود رسماً ساخت فیلم Wonder Woman 3 را تایید کرده است.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 نتوانست عملکرد خوبی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رسانده و ضرر بزرگی را به سازندگان خود تحمیل کرد؛ شکستی که باید آن را به پای همه گیری کرونا نوشت. با این حال، وارنر تصمیم گرفت قسمت سوم سری فیلم‌های واندروومن را ساخته و قرار شد پتی جنکینز (Patty Jenkins) و گل گدوت برای کارگردانی و بازیگری برگردند. با گذشت حدوداً دو سال از اعلام این خبر، وارنر تصمیم گرفت فرنچایز DC Extended Universe را ریبوت کند.

اقتباس‌های سینمایی و سریالی دی سی حالا قرار است تحت عنوان DC Universe منتشر شوند. جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) هم بعنوان تصمیم گیرندگان اصلی انتخاب شده و روی ساخت تمامی آثار نظارت خواهند داشت. در ضمن، پس از اینکه به ریبوت DCEU تصمیم گرفته شد، همه پروژه‌ها از جمله Wonder Woman 3 لغو شدند. با این حال، گان و سفرن اعلام کردند خواهان بازگشت گل گدوت به نقش واندروومن بوده و حتی مذاکراتی در این باره صورت گرفت؛ مذاکراتی که حالا می‌توان گفت نتیجه بخش بوده است.

گل گلدوت اخیراً مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داده و در بخشی از آن، ساخت فیلم Wonder Woman 3 را تایید کرده است. بازیگر و تهیه کننده هالیوودی وارد جزئیات نشده اما طبق گفته او، قسمت جدید بخشی از DCU خواهد بود:

من عاشق به تصویر کشیدن واندروومن هستم. این شخصیت خیلی به من و قلبم نزدیک است. با توجه به چیزی که از جیمز و پیتر شنیدم، قرار است فیلم Wonder Woman 3 را با همدیگر بسازیم.

DCU قرار است تمام اتفاقاتی که در فیلم‌ها و سریال‌های DCEU رخ داده را نادیده گرفته و داستان‌هایی کاملاً جدید را روایت کند. با در نظر گرفتن این نکته، بعید بنظر می‌رسد فیلم Wonder Woman 3 ادامه‌ای برای قسمت‌های قبلی بوده و احتمالاً حکم یک ریبوت را خواهد داشت.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم واندروومن 3 فعلاً تاریخ انتشاری ندارد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا