انیمیشن Frozen 4 توسط دیزنی ساخته می‌شود

قسمت سوم هنوز اکران نشده!

ساخت انیمیشن Frozen 4

باب ایگر، مدیر عامل والت دیزنی، در جریان مراسم افتتاحیه شعبه جدید World of Frozen از ساخت انیمیشن Frozen 4 خبر داده است.

والت دیزنی (Walt Disney) سال ۲۰۱۳ میلادی انیمیشن یخ زده (Frozen) را روی پرده نقره‌ای آورد که شدیداً مورد استقبال قرار گرفت و توانست بیش از ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بفروشد. دستیابی به چنین موفقیت بزرگی باعث شد مدیران استودیو به فکر تبدیل آن به یک فرنچایز بیافتند. در همین راستا، نه تنها ساخت قسمت دومش را در دستور کار قرار دادند، بلکه انیمیشن‌های کوتاه متعددی با محوریتش تولید و منتشر شد.

پس از اینکه قسمت دوم در سال ۲۰۱۹ میلادی به سینماها آمد و نزدیک به یک و نیم میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروخت، دست اندرکاران تایید کردند انیمیشن Frozen 3 تولید می‌شود. از آن زمان تاکنون مدت زیادی گذشته اما هیچ گونه اطلاعات نویدبخشی وجود ندارد؛ نه می‌دانیم چه کسی روی صندلی کارگردانی می‌نشیند و نه جزئیاتی از صداپیشه‌ها وجود دارد. در این میان، تنها جاش گد (Josh Gad)، صداپیشه اولاف، بازگشت خود را تایید کرده است.

باب ایگر (Bob Iger) مدیرعامل والت دیزنی بوده و اخیراً در مراسم افتتاحیه شعبه هنک کنگ پارک‌های World of Frozen شرکت کرد. او در بخشی از صحبت‌های خود از ساخت انیمیشن Frozen 4 خبر داده است:

خب، یک غافلگیری کوچک برایتان دارم. انیمیشن Frozen 3 در دست ساخت بوده و انیمیشن Frozen 4 هم مراحل تولید را طی می‌کند. چیز زیادی نمی‌توانم درباره این فیلم‌های انیمیشنی بگویم اما جنیفر لی (Jennifer Lee) که فرنچایز یخ زده را خلق و Frozen و Frozen 2 را کارگردانی کرد، با تیمش در استودیوی انیمیشن دیزنی مشغول کار روی نه یک داستان، بلکه دو داستان است.

در حالی که مدت زیادی از انتشار صحبت‌های باب ایگر در فضای مجازی نمی‌گذشت، کریستن اندرسون لوپز (Kristen Anderson-Lopez) پستی را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشت. او در پست مزبور بطور مستقیم تایید کرد برای تولید موسیقی انیمیشن‌های Frozen 3 و Frozen 4 بازمی‌گردد.

همان‌طور که اشاره شد، انیمیشن‌های یخ زده 3 و یخ زده 4 در حال حاضر هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا