1%
  • 0/10

سازندگان بازی Elden Ring فعلا هیچ برنامه دیگری برای ادامه این عنوان ندارند

توقفی بزرگ با انتشار بسته الحاقی

سازندگان بازی Elden Ring فعلا هیچ برنامه دیگری برای ادامه این عنوان ندارند ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان بازی Elden Ring

سازندگان بازی Elden Ring در جدیدترین صحبت‌های خود اظهار داشته‌اند فعلا هیچ برنامه‌ دیگری برای یک بسته الحاقی دیگر و یا نسخه دوم آن ندارند.

از استقبال کم‌نظیر توسط منتقدان و مخاطبین و دریافت جوایز متعدد تا فروش 23 میلیون نسخه‌ای آن، همگی گویای موفقیت گسترده بازی Elden Ring برای استودیو توسعه دهنده آن یعنی فرام سافت‌ویر (FromSoftware) هستند. همین موضوع سبب می‌شود بسیاری بر این عقیده باشند کار سازندگان بازی Elden Ring با آن تمام نشده و برنامه‌های دیگری برای گسترش دنیای این بازی وجود خواهد داشت. حال آن که به گفته رئیس استودیو سازنده و کارگردان عنوان مذکور یعنی هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) در حال حاضر پس از انتشار بسته Shadow of the Erdtree برنامه دیگری برای ساخت یک بسته الحاقی دیگر و یا نسخه دوم آن در نظر گرفته نشده است.

درمصاحبه جدید با نشریه IGN Japan، هنگامی که در خصوص آینده مجموعه Elden Ring پرسیده شد، میازاکی پاسخ داد اگرچه ایشان بسته گسترش دهنده Shadow of the Erdtree را به عنوانی پایانی برای داستان این بازی نمی‌داند اما این بسته قرار است توقف بزرگی برای آن باشد. بدین ترتیب می‌توان نتیجه گرفت مدت زمانی طول خواهد کشید تا ببینیم در آینده این سری چه اتفاقی خواهد افتاد:

“من نمی‌گویم این بسته، پایانی برای این بازی محسوب می‌شود. زیرا به نظرم نیازی نیست تا ما احتمالاتی که در آینده و یا حتی ایده‌های خوبی که ممکن است به وجود بیایند را از بین ببریم. با جود این موضوع در حال حاضر هیچ برنامه‌ دیگری برای یک بسته الحاقی دیگر و یا نسخه دوم آن وجود ندارد. اگرچه بسته الحاقی Shadow of the Erdtree، پایان کاملی برای بازی به شمار نمی‌رود، به نظرم توقف بزرگی برای آن خواهد بود.”

بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree در تاریخ 21 ژوئن 2024 برابر روز جمعه 1 تیر 1403 برای تمامی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments