ساخت نسخه‌ی جدید Armored Core تکذیب شد

امیدی که دوام چندانی نداشت

نسخه‌ی جدید Armored Core

انتشار یک تصویر در فضای مجازی باعث شد تا طرفداران نسبت به ساخت نسخه‌ی جدید Armored Core امیدوار شوند اما این امید دوام چندانی نداشت؛ زیرا یکی از اعضای استودیوی فرام‌سافتور ساخت نسخه‌ی جدید این فرنچایز را تکذیب کرد.

دیروز بود که یاسونوری اوگورا (Yasunori Ogura)، مدیر بخش بازاریابی فرا‌م‌سافتور، تصویر هدر پروفایل خود را در توییتر تغییر داد. تصویر جدیدی که اوگورا انتخاب کرده بود، شباهت بسیاری به بازی‌های Armored Core داشت. همین مسئله باعث به‌وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی پیرامون ساخت نسخه‌ی جدید این سری در فضای مجازی شد. این افراد معتقد بودند فرام‌سافتور با این اقدام به محصول در دست ساخت خود اشاره کرده است تا زمان رونمایی از آن فرا برسد.

در این میان، برخی دیگر از کاربران هم معتقد بودند که این اتفاق بدون هیچ گونه برنامه‌ریزی قبلی رخ داده و یاسونوری اوگورا قصد نداشته است تا پیامی به را به طرفداران منتقل کند. امیدواری دسته‌ی اول به ساخت نسخه‌ی جدید Armored Core دوام چندانی نداشت؛ زیرا ساعاتی پس از بالا گرفتن بحث‌ها در این مورد، فرام‌سافتور رسما ساخت محصولی مرتبط با این فرنچایز قدیمی را رد کرد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

آخرین نسخه‌ی این سری بازی‌ها با نام Armored Core: Verdict Day در سال ۲۰۱۳ برای دو پلتفرم‌ پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد که بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. بسیاری از منتقدان باور داشتند گیم‌پلی این بازی تنها برای طرفداران قدیمی طراحی شده است و افراد تازه‌وارد به سختی می‌توانند به درک درستی از آن برسند. داستان ضعیف و گرافیک نه‌چندان به‌روز هم از دیگر نقاط ضعف این عنوان اکشن تیراندازی بود.

علی‌رغم تمایل طرفداران برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید Armored Core، از سال ۲۰۱۳ تاکنون هیچ خبری در این مورد منتشر نشده است. با این حال، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و یاسونوری اوگورا بارها در صحبت‌های خود طی چند سال‌ گذشته تاکید کردند فرنچایز قدیمی فرام‌سافتور فراموش نشده و یک روز بازخواهد گشت. لازم به ذکر است که به مناسبت ۲۰ سالگی Armored Core در سال ۲۰۱۷، موسیقی‌های متن تمامی نسخه‌های این فرنچایز در قالب یک مجموعه معرفی و سپس در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا