1%
  • 0/10

زمان فیلمبرداری قسمت ویژه‌ی سریال Friends برای HBO Max مشخص شد

زمان کمی تا گردهمایی شش بازیگر اصلی این سریال باقی مانده است

زمان فیلمبرداری قسمت ویژه‌ی سریال Friends برای HBO Max مشخص شد ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
زمان فیلمبرداری قسمت ویژه‌ی سریال Friends

بعد از مدت‌ها انتظار زمان فیلمبرداری قسمت ویژه‌ی سریال Friends مشخص شده است. طبق اعلام وب‌سایت Entertainment Weekly تولید این ویژه‌برنامه‌ی اختصاصی سرویس اشتراکی HBO Max از تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) آغاز خواهد شد.

قسمت ویژه‌ی سریال Friends که نخستین بار در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ معرفی شد، یکی از ویژه‌برنامه‌های مورد انتظار HBO Max بود که قرار بود در روز آغاز به کار این سرویس اشتراکی ماه مه در دسترس مشترکان قرار بگیرد. با این حال همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌های سازندگان را تغییر داد و همین باعث شد تا در تاریخ مقرر شده شاهد گردهمایی جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له‌بلانک، متیو پری و دیوید شویمر در این قسمت ویژه نباشیم.

اکنون به نظر می‌رسد تا بالاخره زمان فیلمبرداری قسمت ویژه‌ی سریال Friends مشخص شده است و از فردا شاهد تولید آن خواهیم بود. طبق اعلام وب‌سایت Entertainment Weekly، فیلمبرداری این ویژه‌برنامه‌ی سرویس اشتراکی HBO Max بعد از بارها تاخیر بالاخره از تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) آغاز خواهد شد و شش بازیگر اصلی این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب و پرطرفدار را باری دیگر در یک قاب به مخاطبان نشان خواهد داد. HBO Max فعلا از اظهار نظر در رابطه با این گزارش خودداری کرده و هیچ چیزی توسط این شرکت تائید نشده است.

متیو پری پیش از این گفته بود که قسمت ویژه‌ی سریال Friends قرار است تا در ابتدای مارس سال میلادی جاری فیلمبرداری شود، با اینحال در همان زمان نماینده‌ی HBO Max به وب‌سایت Entertainment Weekly خبر داد که برنامه‌های سازندگان هنوز نهایی نشده است و امکان ایجاد تغییر در آن وجود دارد.

به جز جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له‌بلانک، متیو پری و دیوید شویمر که بازیگران اصلی این سریال بودند، خالقان مجموعه‌ی تلویزیونی Friends یعنی دیوید کرین و مارتا کافمن نیز در این ویژه‌برنامه حضور پیدا می‌کنند تا هم خاطرات خوش دوران تولید و پخش این سریال را با یکدیگر مرور کنند و هم فیلم‌هایی را از پشت صحنه‌ی آن با مخاطبان به اشتراک بگذارند.

لیسا کودرو مدتی پیش در رابطه با این قسمت ویژه با وب‌سایت Entertainment Weekly صحبت کرده و گفته بود:

صادقانه بگویم، من بعضی از قسمت‌های آخر سریال را ندیده‌ام و همچنین بعدا نیز آن‌ها را دوباره تماشا نکرده‌ام. بنابراین صحبت کردن در مورد این چیزها واقعا جالب است. هر کسی چیزهای مختلف را یکجور به یاد می‌آورد و فرد دیگر نیز به شکل دیگری آن را به خاطر دارد. جنیفر و له‌بلانک همه چیز را به خاطر دارند و من هیچ چیزی را به یاد نمی‌آورم.

هنوز تاریخ پخش قسمت ویژه‌ی سریال Friends اعلام نشده است، اما می‌توان انتظار داشت تا مدتی دیگر شاهد در دسترس قرار گرفتن آن باشیم. تمام قسمت‌های این مجموعه‌ی تلویزیونی هم‌اکنون در سرویس اشتراکی HBO Max در دسترس هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments