ریبوت سریال 24 همچنان در دست ساخت قرار دارد

احتمال بازگشت کیفر ساترلند وجود دارد

ریبوت سریال 24

با توجه صحبت‌های اخیر هاوارد گوردون در مراسم Television Critics Association، شبکه‌ی فاکس همچنان به ریبوت سریال 24 علاقه‌‌مند است.

ماه مه سال‌ گذشته‌ی میلادی بود که شبکه‌ی فاکس از توقف مراحل ساخت دو اسپین‌آف سریال 24 خبر داد. نخستین اسپین‌آف قرار بود به ریشه‌های داستانی شخصیت جک باور پرداخته و ما را با گذشته‌ی او بیشتر آشنا کند. اسپین‌آف دوم هم قرار بود یک سریال مهیج با محوریت یک فرد محکوم به اعدام باشد که تنها بیست‌وچهار ساعت تا مرگ خود فاصله دارد. با این حال، به نظر نمی‌رسد 24 به پایان مسیر خود رسیده باشد؛ زیرا موفقیت‌ها و محبوبیت‌های این سریال باعث شده تا فاکس به‌دنبال احیا و برگرداندن آن به جدول پخش برنامه‌های خود باشد.

در مراسم Television Critics Association که چندی پیش برگزار شد، افراد مختلفی از جمله مایکل ثورن (Michael Thorn)، مدیر فاکس و هاوارد گوردون (Howard Gordon)، شورانر سریال 24 حضور پیدا کردند. ثورن در بخشی از صحبت‌های خود به خبرنگار وب سایت ددلاین گفت ریبوت این سریال همچنان مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. سپس، گوردون اضافه کرد شبکه‌ی فاکس به‌شدت به 24 علاقه‌مند بوده و اگر ایده‌ی مناسبی پیدا کند، شاهد ساخته شدن سریالی جدید بر اساس آن خواهیم بود:

فاکس مصمم است که ریبوت سریال را بسازد و در این باره صحبت‌هایی هم داشتیم. وقتی می‌گویم صحبت‌هایی داشتیم، یعنی باید ببینیم چه پیش می‌آید. موضوع اصلی در حال حاضر این است که سریالی که می‌خواهیم بسازیم، ارزش آن را داشته باشد. نمی‌خواهیم صرفا یک سریال ساخته باشیم. می‌خواهیم داستان مناسبی پیدا کنیم. تاد هارتان (Todd Harthan) که در ساخت سریال The Resident دخیل بوده روی ریبوت کار می‌کند.

پس از آن، نوبت به مایکل نورث رسید تا صحبت‌هایش را درباره‌ی ریبوت سریال 24 ادامه دهد. مدیر شبکه‌ی فاکس گفت فعلا چیزی برای اعلام وجود ندارد اما اگر فرصت ساخت سریال دیگری بر اساس 24 وجود داشته باشد، مشتاقانه از آن استقبال می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست ریبوت این سریال محبوب دقیقا به چه صورت خواهد بود اما طبق برخی گزارش‌ها، مدیران فاکس علاقه‌مند هستند تا کیفر ساترلند (Kiefer Sutherland) دوباره به‌عنوان جک باور جلوی دوربین ظاهر شود.

چنین تصمیمی از سوی شبکه‌ی فاکس احتمالا به عدم موفقیت سریال 24: Legacy مربوط می‌شود. این سریال که کوری هاوکینز (Corey Hawkins) را در نقش اصلی خود داشت، تنها پس از پخش یک فصل به‌ دلیل بازخوردهای منفی از سوی طرفداران و منتقدان لغو شد. با این حال، احتمال بازگشت کیفر ساترلند پایین به‌نظر می‌رسد؛ زیرا در گذشته گفته بود کار او با 24 برای همیشه به پایان رسیده است:

24 قطعا برای من تمام شده است. نقش‌آفرینی در این سریال یکی از بزرگ‌ترین موهبت‌هایی بود که به من اهدا شد اما بدون من هم می‌تواند ادامه داشته باشد. ترجیح می‌دهم در دیگر سریال‌ها حضور پیدا کنم. فکر نمی‌کنم در حال حاضر مدیومی بهتر از تلویزیون وجود داشته باشد. بنابراین، به‌دنبال پروژه‌های تلویزیونی می‌گردم که بتوانم به‌واسطه‌ی آن‌ها تجربه‌ی باورنکردنی گذشته را تکرار کنم.

نظر شما در این باره چیست. آیا با ریبوت 24 بدون حضور کیفر ساترلند موافق هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا