1%
  • 0/10

بازی Forza Horizon 5 بیش از ۳۷ میلیون بازیکن دارد

ادامه موفقیت‌ها

بازی Forza Horizon 5 بیش از ۳۷ میلیون بازیکن دارد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیکن های Forza Horizon 5

گزارش اخیر نشان می‌دهد که تعداد بازیکن های Forza Horizon 5 از مرز ۳۷ میلیون نفر در سراسر جهان عبور کرده است.

بیش از دو سال از انتشار جدیدترین بازی از سری فورتزا هورایزن می‌گذرد؛ اثری که به نظر شماری از گیمرها، یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ و ماشین‌رانی محسوب می‌شود. این بازی تا به امروز از نظر تجاری عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد.

در همین راستا، ساعاتی پیش حساب کاربری Snap Blast Play در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) با انتشار تصویری، آمار و ارقام جدیدی از تعداد بازیکن های Forza Horizon 5 به اشتراک گذاشت. با استناد بر ادعای این منبع، به نظر می‌رسد تا به امروز بالغ بر ۳۷ میلیون نفر به تجربه بازی پرداخته‌اند که بدون شک رقم قابل توجهی است.

ناگفته نماند این آمار مختص یک پلتفرم نبوده و شامل بازیکن‌ها در دو پلتفرم ایکس باکس و رایانه شخصی می‌شود. دقت داشته باشید که دستیابی به جامعه ۳۷ میلیون نفری لزوما به معنی فروش ۳۷ میلیون نسخه‌ای بازی نیست؛ چرا که این عنوان از روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس نیز اضافه شده است.

آخرین گزارش منتشر شده در خصوص تعداد پلیرهای بازی مربوط به اواخر آذر ماه سال جاری می‌شود. در آن زمان، تعداد گیمرهای بازی برابر با ۳۵ میلیون نفر اعلام شده بود که گویا طی دو ماه اخیر بالغ بر دو میلیون بازیکن جدید نیز به جامعه عظیم بازی اضافه شده‌اند. 

بازی پرطرفدار فورتزا هورایزن ۵ در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی در دسترس قرار دارد. طبق روال همیشه، کاربران سرویس اشتراکی گیم پس به طور رایگان می‌توانند این عنوان را تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments