تریلر انتشار بازی Forza Customs منتشر شد؛ بازی جذاب فورزا برای موبایل

کندی کراش با تم ماشین!

به تازگی تریلر انتشار بازی فورزا برای موبایل یعنی Forza Customs منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی همان کندی کراش اما با ماشین است.

ساعاتی پیش، تریلر انتشار بازی فورزا برای موبایل منتشر شده که نشان می‌دهد بازیکنان قرار است عنوانی کاملا متفاوت و خاص را از فورزا شاهد باشند. البته این بازی که حالا در دسترس کاربران اندروید و iOS هم قرار دارد تاکنون بازخوردهای مثبت و منفی زیادی داشته اما درباره‌ی خود بازی باید بگوییم در نوع خود بسیار جالب است.

 در این بازی که فورزا کاستومز (Forza Customs) نام دارد، کاربران می‌توانند قطعات ماشین رویایی خود را بازسازی کرده و آن‌ها را کنار هم بچینند تا در نهایت چیزی که می‌خواهند را خلق کنند؛ یک ماشین زیبا و جذاب که ۰ تا ۱۰۰ زیباسازی آن بر عهده‌ی شما قرار داشت.

اما اگر فکر کردید زیباسازی ماشین‌ها در بازی فورزا برای موبایل قرار است به شکل انجام مسابقات مختلف باشد اشتباه می‌کنید؛ دقیقا همین هم است که این بازی را خاص کرده؛ شما برای به دست آوردن امتیاز و فرصت برای ساخت ماشین رویاهای خود باید پازلی در سبک کندی کراش را حل کنید. یعنی دایره‌های رنگی مشابه را کنار هم قرار داده و از بین ببرید.

بازی فورزا برای موبایل حالا به شما اجازه می‌دهد با از بین بردن دانه‌های رنگی، قطعات خاصی از خودرو را آنلاک کنید یا به قطعات مختلف برای ارتقای خودرو دسترسی پیدا کنید که در نهایت همه‌ی این‌ها به ساخت یک ماشین زیبا منجر خواهد شد.

بازی مسابقه‌ای ولی بدون مسابقه!

بازی فورزا برای موبایل قرار نیست یک بازی مسابقه‌ای باشد بلکه در واقع ذوق و مهارت شما را در ساخت ماشین‌های قدیمی و تبدیل آن‌ها به خودروهای جدید و جذاب محک می‌زند. اگرچه شاید طرفداران و عاشقان بازی‌های فورزا خیلی این بازی را جذاب نبینند چون کاملا جدید و خاص است اما اگر عاشق سبک آن باشید قطعا شما را مجذوب خود می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا