1%
  • 0/10

بازگشت کریتوس به فورتنایت رسما تایید شد

پس از هزار روز..

بازگشت کریتوس به فورتنایت رسما تایید شد ۱ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازگشت کریتوس به فورتنایت

پس از چند ماه گمانه‌زنی و شایعات مختلف، اکنون لیک جدید منتشر شده به صورت رسمی خبر از بازگشت کریتوس به فورتنایت می‌دهد.

در چند ماه اخیر حرف و حدیث‌های فراوانی پیرامون بازگشت شخصیت اصلی مجموعه بازی God of War به عنوان Fortnite به گوش رسیده بود. این موضوع به لطف سیزن دوم از چپتر پنجم این بازی حاصل شده بود که با تمرکز روی اسطوره‌شناسی یونان باستان دنبال می‌شود و کریتوس نیز در دنیای بازی‌های ویدئویی پیوندی جدانشدنی با این فضایی جغرافیایی و تاریخی دارد. اکنون لیک جدید صورت گرفته به صورت رسمی بازگشت کریتوس به فورتنایت را مورد تایید قرار می‌دهد.

این موضوع به واسطه اطلاعات استخراج شده از سوی کاربری به نام iFireMonkey حاصل شده است. براساس جزئیات به اشتراک گذاشته شده در شبکه‌های اجتماعی، فایل‌های به خصوصی به تازگی به بازی اضافه شده که بخشی برای کریتوس در فروشگاه آیتم‌های بازی را ایجاد می‌کند. در نتیجه این موضوع نشان می‌دهد شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در حال آماده‌سازی تمهیدات لازم بوده تا به زودی کریتوس را به بازی بتل رویال خود بازگرداند. چنان‌چه بازگشت این کاراکتر به فورتنایت به مانند سری قبلی اتفاق بیفتد، در دسترس قرار گرفتن آن شامل اسکین کریتوس، تبر Leviathan Axe، آویز شخصیت میمیر، سپر محافظ و یک واکنش مخصوص خواهد بود. بدین ترتیب بعد از گذشت بیش از 1000 روز غیبت، کریتوس به فورتنایت بازخواهد گشت.

در حال حاضر شاید بزرگ‌ترین سوال باقی مانده به زمان اتفاق افتادن این موضوع اختصاص داشته باشد. شایعات قبلی بیان می‌داشتند بازگشت کریتوس به بازی به همراه اضافه شدن اسکین شخصیت آترئوس در سیزن دوم از چپتر پنجم صورت بگیرد. اگرچه پیش از این این شایعات، اهمیت چندانی نداشتند، اما با توجه به افزایش محبوبیت شخصیت آترئوس پس از عرضه بازی God of War Ragnarok، اضافه شدن این شخصیت به فورتنایت کاملا منطقی بوده و اصلا دور از انتظار نخواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments