بسته الحاقی بازی Forspoken را به رایگان دریافت کنید

پیشنهاد محدود استیم

بسته الحاقی بازی Forspoken

بازیکنان Forspoken برای مدت محدودی می‌توانند یکی از بسته های الحاقی بازی را به طور رایگان از فروشگاه استیم دریافت کنند.

فوراسپوکن از جمله آثار مورد انتظار سال جاری میلادی به شمار می‌رفت که در هفته‌های گذشته توسط شرکت اسکوئر انیکس روانه بازار شد. برخلاف تصورها، بازی چندان باب میل هواداران نبود و عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش نگذاشت. در واقع، شماری از منتقدها بر این باور هستند که علی‌رغم جهان خیره‌کننده، شخصیت‌پردازی و سیستم مبارزات بازی بسیار ضعیف بوده و تجربه آن به مرور تکراری و کسل‌کننده می‌شود.

با این وجود، فوراسپوکن یک بازی ناامیدکننده نیست و اگر به جادو و ژانر اکشن و نقش آفرینی علاقه‌مند هستید، تجربه آن خالی از لطف نخواهد بود. در همین راستا، به نظر می‌رسد استودیوی لومینس پروداکشنز یک بسته الحاقی رایگان برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته که از ساعاتی قبل در فروشگاه استیم در دسترس بازیکنان قرار دارد.

این بسته الحاقی، Cat’s Meow Cloak نام دارد که یک شنل رنگارنگ برای شخصیت فری، قهرمان داستان، را به بازی اضافه می‌کند. دقت داشته باشید که این بسته برای مدت محدودی در دسترس قرار گرفته و در صورت تمایل، تنها تا روز پنج‌شنبه، ۱۶ فوریه سال جاری میلادی (۲۷ بهمن ماه) قادر به دریافت آن خواهید بود. لازم به ذکر است که این شنل به طور انحصاری برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده و خریداران نسخه پلی استیشن 5 بازی از دریافت این بسته محروم هستند.

کلاک‌ها آیتم‌ها و کلکسیون‌های اصلی در Forspoken تلقی می‌شوند که از آن‌ها می‌توان برای ارتقای برخی قابلیت‌ها استفاده کرد. همان‌طور که در اغلب بازی‌های نقش آفرینی مرسوم است، تعدادی از این کلاک‌ها به طور تدریجی و با پیشروی بازیکنان در گیم‌پلی در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد. با این حال، برخی دیگر باید از طریق اتمام یک سری چالش‌ها و ماموریت‌های جانبی جمع‌آوری شوند. در این بین، گروهی از کلاک‌ها نیز صرفا در قالب بسته‌های الحاقی فروخته می‌شوند.

اگر قصد دارید که تمام بسته‌های الحاقی فوراسپوکن را دریافت می‌کنید، می‌توانید نسخه دیجیتال دیلاکس بازی را خریداری کنید. البته، اگر نسخه استاندارد بازی را خریداری کرده باشید، می‌توانید پک Forspoken Deluxe Upgrade را با قیمت ۲۵ دلار تهیه کنید که جدا از دریافت کلاک‌ها، از یک سری مزایا و محتوای دیگر نیز بهره‌مند خواهید شد.

بازی اکشن و نقش آفرینی فوراسپوکن در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. گفته شده که این عنوان به مدت ۲۴ ماه در انحصار شرکت سونی بوده و با اتمام این دوره، بازی در دسترس کاربران ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که استودیوی لومینس پروداکشنز در حال حاضر روی ساخت یک بسته الحاقی داستانی بازی به نام In Tanta We Trust فعالیت می‌کند. طبق اظهارات پیشین تیم سازنده، این بسته احتمالا در بهار سال جاری میلادی روانه بازار می‌شود که پیش درآمدی بر داستان اصلی بازی به شمار می‌رود. البته، با توجه به اینکه انتشار بازی با چهار ماه تاخیر مواجه شد، احتمال می‌رود که عرضه این محتوای گسترش‌دهنده نیز به تابستان پیش‌رو موکول شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار رایگان و صدالبته محدود بسته الحاقی بازی Forspoken برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی چیست؟ شما چه انتظارهایی از بسته‌های الحاقی بعدی این اثر نقش آفرینی دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا