بمباران نمرات بازی Forspoken توسط کاربران!

از نظر کاربران، جدیدترین انحصاری پلی استیشن اسف بار است!

نمرات بازی Forspoken

نمرات بازی Forspoken نشان از عنوانی غیر قابل بازی و تحمل دارند! جدیدترین انحصاری پلی استیشن که برای مدت‌ها در صدر اخبار قرار داشت، پس از انتشار توسط کاربران و منتقدین با بمباران نمرات بسیار بد غافلگیر شد!

بازی Forspoken جدیدترین قربانی نقد منفی کاربران شد. بازی تازه انتشار یافته Forspoken توسط استودیو معروف اسکوئر انیکس (Square Enix) مورد قبول کاربران واقع نشده و ما شاهد نقدها و نمرات به شدت منفی برای این بازی هستیم. بدون شک این موضوع توسعه دهندگان و ناشران Forspoken را شاد نکرده و در حد انتظارشان ظاهر نشده است. اما دلیل این نمرات بازی Forspken چیست؟

در ساعات اولیه انتشار بازی Forspoken، نمرات اختصاص یافته به این بازی متوسط بود و همین موضوع ما را متوجه کرد که نه تنها نباید انتظار نمرات بالا، بلکه طبیعتا نباید انتظار عنوانی سطح بالا را داشته باشیم. بازی Forspoken از بسیاری مشکلات فنی رنج برده و محتوای داستانی آن نیز چیز زیادی برای ارائه نداشته و تمام این موضوعات دست به دست دادند تا شاهد نمرات بد بازی Forspoken باشیم.

شما همین حالا می‌توانید با مراجعه به وبسایت متاکریتیک، نمرات بسیار بد این بازی را مشاهده کنید. مشکلات فنی در نسخه رایانه شخصی بازی Forspoken یکی از دلایل اصلی نمرات منفی این بازی بودند، اما جالب است بدانید این موضوع دلیل اصلی نمرات پایین این بازی نیست! شکایت عموم کاربران از بازی Forspoken، متوجه شخصیت اصلی این بازی یعنی فری (Frey) و داستان بسیار بی مفهوم بازی هستند. در حالی که نسخه رایانه شخصی این بازی در حدود صد نمره بسیار پایین به خود دیده، نسخه پلی استیشن ۵ آن بیش از سیصد نمره منفی را در کارنامه خود ثبت کرده است!

این در حالی است که طبق نقد منتقدین، نسخه پلی استیشن ۵ بازی به مراتب قابل تحمل‌تر از نسخه رایانه شخصی این بازی است. بازی Forspoken در زمان انتشار این مطلب با نمرات فوق العاده بد خود، توانسته امتیاز ۳.۷ از ۱۰ را در پلی استیشن ۵ و امتیاز ۲ از ۱۰ را در نسخه رایانه شخصی از سوی کاربران کسب کند. البته نباید غافل شد که به باور منتقدین، برخی از بخش‌های این بازی از جمله مکانیسم‌های حرکتی آن به شدت لذت بخش و رضایت بخش هستند.

بازی Forspoken‌ اولین بازی جهان باز سال ۲۰۲۳ است و افراد زیادی با تجربه این عنوان با شدت از این سال تازه آغاز شده نا امید شده‌اند! به باور آن‌ها عنوانی چون Forspoken‌ که قرار بود عنوانی انقلابی در سبک بازی‌های جهان باز با تمرکز بر مبارزات خیره کننده باشد، نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و توجه بسیار کم به شخصیت‌ها و داستان بازی، باعث شده تمام این بازی غیر قابل تحمل باشد.

به باور برخی دیگر از کاربران، ناشران این بازی از وضعیت اسف بار آن مطلع بوده و به همین دلیل این بازی را برای کمتر منتقد معتبری ارسال کرده‌اند. همین موضوع می‌تواند ما را متوجه کند که توسعه دهندگان از ابتدا برای این بازی تلاش نکرده و از شکست آن با خبر بوده‌اند. البته بدون شک نمی‌توان با این حدس و گمان‌ها توسعه دهندگان را متهم کرد. حال باید منتظر ماند و دید آینده این بازی به کجا ختم می‌شود.

بازی Forspoken در حال حاضر برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره نمرات بازی Forspoken چیست؟ آیا شما به تجربه این بازی پرداختید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا