1%
  • 0/10

مدیر سابق Call of Duty ریاست بلیزارد را به دست گرفت

یوهانا فاریس

مدیر سابق Call of Duty ریاست بلیزارد را به دست گرفت ۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رئیس جدید بلیزارد

مدیر سابق ورزش‌های الکترونیکی سری Call of Duty به عنوان رئیس جدید بلیزارد انترتینمنت انتخاب شده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که مایکروسافت به تازگی نزدیک به دو هزار نفر از اعضای ایکس باکس، اکتیویژن بلیزارد و بتزدا را اخراج کرد. یکی از این تعدیل‌ها گریبان‌گیر آقای مایک یبارا شد که به مدت یک سال ریاست شرکت بلیزارد انترتینمنت را برعهده داشت.

حال در تازه‌ترین خبرها، خانم یوناها فاریس که پیش‌تر در شرکت اکتیویژن به عنوان مدیر بخش ورزش‌های الکترونیکی سری کالاف دیوتی فعالیت می‌کرد، اکنون به عنوان رئیس جدید شرکت بلیزارد انترتینمنت، جانشین آقای مایک یبارا، منصوب شده است. او در بیانیه‌ای اعلام کرده که در راستای ارائه محتواهای جذاب و سرگرم‌کننده، نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

یوناها فاریس در این زمینه توضیح می‌دهد:

اکتیویژن، بلیزارد و کینگ شرکت‌های از نظر بازی، فرهنگ و جوامع با یکدیگر متفاوت هستند. توجه به این نکته مهم است که رویکرد کالاف دیوتی برای ارائه به بازیکنان با بازی‌های خارق‌العاده در قلمرو بلیزارد متفاوت است که هر کدام شامل تجربه‌های گیم‌پلی متفاوت، جوامع مختلف و مدل‌های لازم برای موفقیت می‌شوند.

مدیر سابق سری کالاف دیوتی در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید:

من این مورد را با تیم رهبری بلیزارد در میان گذاشته‌ام و با حساسیت و احترام برای بلیزارد، در حالی وارد این نقش می‌شوم که مشغول کشف جهان‌هایمان به نقاط هرچه بالاتر هستیم. من متعهد می‌شوم که هر کمکی که می‌توانم، برای بازی‌های بلیزارد انجام بدهم. من نسبت به توانایی‌های شرکت برای خدمت به جوامع فعلی و آینده و همچنین تقویت بیشتر شور و شوق مشترک رویکرد بلیزارد، خوشبین هستم.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، به تازگی در پیامی اعلام کرد که حدود ۱۹۰۰ نفر از اعضای شرکت اکتیویژن بلیزارد، زنیمکس مدیا و اکتیویژن بلیزارد برای همیشه این کمپانی‌ها را ترک می‌کنند. علت این تعدیل ناگهانی، همسویی استراتژیک‌‎ها و رشد ایکس باکس اعلام شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments