1%
  • 0/10

رئیس بلیزارد انترتینمنت از این شرکت جدا می‌شود

اخراج از سمت ایکس باکس

رئیس بلیزارد انترتینمنت از این شرکت جدا می‌شود ۰ ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رئیس بلیزارد

مایک یبارا، رئیس بلیزارد انترتینمنت به دنبال تعدیل نیرو از سوی مایکروسافت، برای همیشه این شرکت را ترک می‌کند.

یک ماه پیش بود که آقای بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد بعد از حواشی‌های متعدد سرانجام از این شرکت جدا شد. حال در راستای تعدیل نیروهای بخش گیمینگ مایکروسافت، این بار نوبت به مدیر ارشد بلیزارد انترتینمنت و بنیان‌گذار آن رسیده تا برای همیشه با این کمپانی خداحافظی کنند.

آقای مایک یبارا، رئیس بلیزارد انترتینمنت، ساعاتی پیش در پیامی اعلام کرد که امروز، آخرین روز کاری خود در این شرکت بوده و از این پس در این کمپانی حضور ندارد. در کنار او، آلن آدام، موسس و رئیس بخش طراحی‌های بلیزارد انترتینمنت نیز این کمپانی را ترک می‌کند. گفتنی است که این جدایی‌ها بخشی از تعدیل ۱۹۰۰ نفری مایکروسافت است.

مایک یبارا در این زمینه می‌گوید:

در خطاب به جامعه بلیزارد، من می‌خواهم به شما بگویم که امروز، آخرین روز من در شرکت بود. رهبری بلیزارد در چنین بازه زمانی فوق‌العاده‌ و همکاری با این تیم و تشکیل آینده، افتخار بزرگی برای من است. از تیم‌های بی‌نظیر خود در بلیزارد سپاسگزار هستم. احساس خودم را نمی‌توانم با جملات وصف کنم. شما فوق‌العاده هستید. به انجام کارهای عالی خود ادامه دهید و برای انتخاب تصمیم‌های درست، بازیکن‌ها را ملاک قرار دهید.

لازم به ذکر است که بعد از جدایی اونیل از بلیزارد انترتینمنت در سال ۲۰۲۳ میلادی، مایک یبارا رهبری شرکت را برعهده گرفت که کمتر از گذشت یک سال، او نیز از این کمپانی جدا می‌شود. البته، ناگفته نماند که یبارا پیش از آن به مدت ۲۰ سال در مایکروسافت فعالیت داشته است.

دقت داشته باشید ردموندی‌ها هنوز جایگزینی برای آقای مایک یبارا مشخص نکرده‌اند، اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که هفته آینده رهبر جدید بلیزارد انترتینمنت از سوی ایکس باکس تعیین خواهد شد. با این حال، تا به این لحظه هیچ شایعه‌ای در این زمینه مطرح نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments