1%
  • 0/10

ایکس باکس نزدیک به ۲ هزار نفر را اخراج می‌کند

موج بعدی تعدیل‌ها

ایکس باکس نزدیک به ۲ هزار نفر را اخراج می‌کند ۰ ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اخراج ایکس باکس

بر اساس اظهارات اخیر فیل اسپنسر، مایکروسافت حدود ۱۹۰۰ نفر از کارمندهای اکتیویژن، بتزدا و ایکس باکس را اخراج می‌کند.

چند وقتی است که شماری از شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی بنا به دلایلی تعدادی از اعضای خود را اخراج می‌کنند. بعد از تعدیل نیروها در مایکروسافت، حال این بار بخش گیمینگ ردموندی‌ها تحت تاثیر این تعدیل‌ها قرار گرفته و آن‌طور که گفته شده، نزدیک به دو هزار نفر از اعضای استودیوهای زیرمجموعه ایکس باکس اخراج می‌شوند.

آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، به تازگی در پیامی اعلام کرد که حدود ۱۹۰۰ نفر از اعضای شرکت اکتیویژن بلیزارد، زنیمکس مدیا و اکتیویژن بلیزارد به‌زودی برای همیشه این کمپانی‌ها را ترک می‌کنند. علت این تعدیل ناگهانی، همسویی استراتژیک‌‎ها و رشد ایکس باکس اعلام شده است.

فیل اسپنسر در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما یک تصمیم دردناکی اتخاذ کردیم و از میان ۲۲ هزار نفر از همکارهای خود، ۱۹۰۰ نفر از نیروی کار خود را کاهش می‌دهیم. من و تیم رهبری متعهد هستیم که این روند را تا حد امکان به طور متفکرانه پیگیری کنیم. افرادی که افرادی به صورت مستقیم تحت تاثیر این تعدیل قرار می‌گیرند، همگی نقش مهمی در موفقیت‌های ایکس باکس، اکتیویژن بلیزارد و زنیمکس مدیا ایفا کرده‌اند و آن‌ها باید به تمام کارهایی که انجام داده‌اند، افتخار کنند. ما از همه خلاقیت، شور و شوق و فداکاری که آن‌ها برای بازی‌های ما، بازیکنان و همکارهای ما رقم زدند، سپاسگزار هستیم.

به گفته فیل اسپنسر، مایکروسافت به طور کامل از افرادی که در طول این تعدیل از شرکت اخراج می‌شوند، حمایت می‌کند. این موضوع مزایای پایان کار که توسط قوانین استخدام محلی اطلاع داده شده، می‌شود. همچنین، او از دیگر همکارهای ایکس باکس درخواست کرده که با این افراد با احترام و مطابق با ارزش‌های ردموندی‌ها برخورد شود.

رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت وعده داده که علی‌رغم این تعدیل، ایکس باکس همچنان به به سرمایه‌گذاری خود در حوزه گیمینگ و توسعه کسب و کار ادامه می‌دهد و مهم‌تر اینکه به دنبال آن، بازی‌های بیشتری در اختیار جامعه ایکس باکس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments