#مهسا_امینی

به‌روزرسانی فصل جدید For Honor و حضور قهرمان جدید

نبردی خشن، این بار با حضور وایکینگ‌ها

به‌روزرسانی فصل جدید For Honor و حضور قهرمان جدید Masoudezt ۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۸
به‌روزرسانی فصل جدید For Honor

عنوان For Honor یکی از پرطرفدارترین بازی‌های شرکت یوبی‌سافت بوده که سرتاسر محیط آن را صدای برخورد چوب و فلز و فریاد جنگجویان فراگرفته است. هم‌اکنون این عنوان آماده ورود به سومین فصل از سومین سال خود در تاریخ 10 مرداد 1398 (1 آگوست) است.

این بازی با وجود عملکرد نه چندان قوی خود در ابتدای عرضه، هم‌اکنون با ارائه به‌روزرسانی‌های مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در تریلری که توسط شرکت سازنده در مورد به‌روزرسانی فصل جدید For Honor منتشر شده است، نام Hulda جلب توجه می‌کند. Hulda بخشی از محتوای اضافه‌شده به بازی بوده که دارای حال و هوای وایکینگ‌ها خواهد بود. این نام مربوط به قبیله‌ای جنگنده و شجاع به نام یورمونگاند (Jormungandr) بوده که به عنوان فرقه‌ای از وایکینگ‌ها که Great Serpent را می‌پرستیدند شناخته می‌شوند.

هدف قبیله یورمونگاند از بین بردن افراد ضعیف پیش از فرارسیدن رگناروک (Ragnarok: آخرالزمان و پایان جهان در اساطیر اسکاندیناوی) بوده، زیرا آن‌ها بر این باور بودند که تنها قدرتمندترین‌ها ارزش زنده ماندن و مواجه‌شدن با نبرد نهایی آخرالزمان (Great Battle) را دارند. قهرمانان اضافه شده به لیست قهرمانان For Honor نیز از افراد همین قبیله جنگجو هستند. Hulda نام قهرمان مرد و Gretar نام قهرمان زنی است که در به‌روزرسانی جدید به جمع سایر قهرمانان خواهند پیوست.

دارندگان سیزن پس سال سوم، به محض انتشار به‌روزرسانی و شروع فصل سوم For Honor در تاریخ 10 مرداد (1 آگوست) می‌توانند به قهرمانان جدید دسترسی داشته باشند. کاربرانی که سیزن پس سال سوم بازی را خریداری نکرده‌اند می‌توانند از تاریخ 16 مرداد (7 آگوست) با پرداخت 15,000 Steel (واحد پول بازی) این قهرمانان را خریداری کنند.

علاوه بر این موارد، فصل 3 For Honor شامل نقشه جدیدی در بخش Breach mode و با حال و هوای وایکینگی با نام Storr Stronghold است. همچنین یوبی‌سافت اعلام کرده است که جهت بهبود بالانس بازی، تغییراتی در قهرمانان کنونی بازی از جمله Nobushi، Shinobi و Orochi نیز صورت خواهد گرفت.

در تریلر منتشر شده از به‌روزرسانی فصل جدید For Honor اشاره بسیار کوچکی به محتوای این فصل شده و یوبی‌سافت اعلام کرده است که اخبار و اطلاعات بیشتر در این زمینه در استریم Warrior’s Den در کانال توئیچ بازی اعلام خواهد شد. این استریم در تاریخ 3 مرداد (25 جولای) برگزار خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا