1%
  • 10/10

تماشا کنید: فلورنس پیو از محل فیلمبرداری و لوگو جدید فیلم Thunderbolts رونمایی کرد

یلنا بلوا در مرکز داستان!!

تماشا کنید: فلورنس پیو از محل فیلمبرداری و لوگو جدید فیلم Thunderbolts رونمایی کرد ۱۶ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

فلورنس پیو (Florence Pugh)، بازیگر نقش بلک ویدو به‌تازگی از محل فیلمبرداری، ظاهر ارتقا یافته شخصیت خود و همچنین لوگو جدید فیلم Thunderbolts رونمایی کرده است.

از متوقف شدن پروسه فیلمبرداری گرفته تا از دست دادن تاریخ اکران و منتقل شدن به سال ۲۰۲۵، اقتباس لایو اکشن Thunderbolts بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید، تحت تاثیر اعتصابات هالیوود قرار گرفته است. تنها نکته مثبت اتفاقات اخیر این است که به استودیو مارول اجازه داد تا بیشتر روی معرفی جوخه انتحاری دنیای سینمایی مارول کار کند. این فیلم مورد انتظار که به‌تازگی جای خود را با ریبوت چهار شگفت انگیز عوض کرده، به‌تازگی مراحل تولید خود را از سر گرفته و طبق برنامه از پیش تعیین شده مارول دوباره جلوی دوربین رفته است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در رابطه با شخصیت‌ها و داستان فیلم در دست نیست، اما فلورنس پیو، ستاره نقش بلک ویدو روز گذشته ویدیویی کوتاه را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در اقدامی غیرمنتظره از محل فیلمبرداری، گریم و ظاهر ارتقا یافته شخصیت خود، عوامل پشت صحنه و لوگو جدید فیلم Thunderbolts را رونمایی کرد. اینطور که پیداست استودیو مارول اجازه این کار را به فلورنس داده بوده، زیرا این ستاره محبوب جزئیات چندان زیادی را لو نداده است.

اولین تیزر یا تریلر Thunderbolts چه زمانی منتشر می‌شود؟ از آنجایی که فیلم هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد، احتمالا مدتی طول می‌کشد تا از اولین تیزر یا تریلر رسمی رونمایی شود. البته اگر استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال جاری حضور داشته باشد، ممکن است بتوانیم نگاهی اجمالی به شخصیت‌ها یا حتی ابرشرور داستان داشته باشیم، زیرا تا زمان برگزاری همایش کمیک کان، نیمی از فیلمبرداری به پایان خواهد رسید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Thunderbolts به‌خاطر تغییر برنامه‌ اخیر دیزنی، جای خود را با ریبوت The Fantastic Four عوض کرده و اکنون برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments