1%
  • 10/10

حضور شخصیتی کلیدی در داستان فیلم Thunderbolts تکذیب شد

درجه سنی پروژه R-Rated نخواهد بود!!

حضور شخصیتی کلیدی در داستان فیلم Thunderbolts تکذیب شد ۱۲ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فیلم Thunderbolts

به نقل از گزارشی غیررسمی، حضور شخصیتی کلیدی در داستان فیلم Thunderbolts تکذیب شده و برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، درجه سنی پروژه نیز بزرگسال نخواهد بود.

از متوقف شدن پروسه فیلمبرداری گرفته تا از دست دادن تاریخ اکران و منتقل شدن به سال ۲۰۲۵، اقتباس لایو اکشن Thunderbolts بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید، تحت تاثیر اعتصابات هالیوود قرار گرفته است. تنها نکته مثبت اتفاقات اخیر این است که به استودیو مارول اجازه داد تا بیشتر روی معرفی جوخه انتحاری دنیای سینمایی مارول کار کند. این فیلم مورد انتظار که به‌تازگی جای خود را با ریبوت چهار شگفت انگیز عوض کرده، قراره از ماه مارچ یا آپریل سال جاری (اسفند تا فروردین سال ۱۴۰۳) مراحل تولید خود را از سر بگیرد و دوباره جلوی دوربین برود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در رابطه با شخصیت‌ها و داستان فیلم در دست نیست، اما گزارشی غیررسمی مدعی شده که ژنرال تاندربولت راس با بازی هریسون فورد (Harrison Ford) هیچ نقشی در داستان فیلم Thunderbolts ندارد و برخلاف کمیک‌ها، تمام تمرکز روی شخصیت‌هایی همچون یلنا بلوا، سنتری و والنتینا خواهد بود. این گزارش همچنین مدعی شده که اولین حضور جوخه انتحاری مارول در دنیای لایو اکشن از درجه سنی بزرگسال برخوردار نیست و درست مثل سایر آثار دنیای سینمایی مارول با درجه سنی PG-13 ساخته می‌‌شود.

کارگردان پروژه اخیرا تایید کرده که این فیلم درباره شخصیت‌هاست و قراره چیزهای خاص و منحصربه‌فردی از کمیک‌ها را روی پرده نقره‌ای به نمایش بگذارد. او همچنین اظهار داشت که فیلم Thunderbolts از نظر لحن و داینامیک بین شخصیت‌ها با سایر فیلم‌های ابرقهرمانی فرق دارد و بیشتر شبیه سریال محبوب Beef است.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، فیلم به‌شدت مورد انتظار Thunderbolts به‌خاطر تغییر برنامه‌ اخیر دیزنی، جای خود را با ریبوت The Fantastic Four عوض کرده و اکنون برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments