نگاهی به لباس جدید ازرا میلر در آخرین ویدیوی منتشر شده از فیلم The Flash

جلوه‌های ویژه به کمک فلش می‌آيند

اخیرا به دنبال انتشار اولین ویدیو از صحنه فیلم The Flash، می‌توان ازرا میلر را در جدیدترین کاستوم خود از دنیای توسعه‌یافته‌ی DC مشاهده کرد.

ازرا میلر، بازیگر نقش فلش تا به حال در سه فیلم (شامل جاستیس لیگ زک اسنایدر) در نقش بری آلن معروف به فلش به ایفای نقش پرداخته است. اولین فیلم مختص به این شخصیت در راه انتشار علاوه بر تاخیر، با تغییراتی در توسعه‌ی خود رو‌به‌رو شد. با این حال تحت نظارت کارگردان این فیلم یعنی اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، فیلم The Flash از ماه آوریل امسال کار خود را از سر گرفت.

هر چند که هنوز جزئیات زیادی از بخش داستانی فیلم فلش منتشر نشده است، با این حال انتظار می‌رود که این فیلم به روایت بخشی از خط داستانی Flashpoint از کمیک‌ها بپردازد. بری اما در این فیلم تنها نخواهد بود و چندین تن از قهرمانان دنیای د‌ی‌سی همچون بتمن (با بازی مایکل کیتون و بن افلک) و سوپرگرل (با بازی ساشا کالی) او را همراهی خواهند کرد. علاوه بر این،‌ گرنت گاستین از دنیای Arrow که نقش فلش را در برنامه تلویزیونی این عنوان بازی می‌کند،‌ در این فیلم حضور خواهد داشت. 

تا به حال بیشتر اطلاعات منتشر شده از فیلم به تصاویر و ویدیو‌هایی آنلاین از صحنه‌های فیلم‌برداری خلاصه شده‌اند. حال به لطف صفحه‌ی توییتر The Flash Film News، از جدیدترین ویدیو از صحنه فیلم‌برداری این عنوان رونمایی شده و به این ترتیب توانستیم نگاهی به میلر در جدیدترین لباس خود داشته باشیم. همان‌طور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد که بخشی از لباس این شخصیت به کمک جلوه‌های ویژه طراحی خواهد شد.

ظاهرا ویدیو مذکور مربوط به یک صحنه‌ی اکشن بوده و بعید نیست که قسمتی از لباس میلر پس از اتمام فیلم‌برداری و در مراحل بعدی توسعه‌ی فیلم به آن اضافه شوند. این اولین باری نیست که لباس ابرقهرمان‌ها به کمک جلوه‌های ویژه تکمیل می‌شود و شخصیت‌هایی همچون آیرون‌من و اسپایدرمن از دنیای سینمایی مارول نیز از این تکنولوژی در لباس خود بهره گرفته‌اند. موسکیتی قبلا تصویری از لباس فلش را به اشتراک گذاشته بود تا به این ترتیب طرفداران یک آشنایی کلی با ظاهر تقریبی این شخصیت داشته باشند.

ماه گذشته بود که از ظاهر بروس وین با بازی کیتون رونمایی شد و از طرفی لباس سوپرگرل هم توجه عده‌ی زیادی از طرفداران را به خود جلب کرد. ناگفته نماند که فیلم‌برداری این هفته فلش به علت آسیب یکی از فیلم‌بردارهای صحنه با وقفه روبه‌رو شد و دقیقا مشخص نیست که این ویدیو برای قبل از وقوع این حادثه است یا بعد از آن.

همچنان که توسعه‌ی فیلم The Flash ادامه دارد، مطمئنا شاهد انتشار تصاویر و ویدیوهای بیش‌تر از صحنه‌های فیلم خواهیم بود. فیلم فلش برای انتشار در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ مصادف با ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی شده است و خوشبختانه شاهد حضور هیچ وقفه‌ی دیگری در روند توسعه‌ی این عنوان نخواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا