اولین تصویر از لباس بتمن مایکل کیتون در The Flash، یک نکته‌ مهم را در خود جای داده است

این تصویر را کارگردان فیلم به اشتراک گذاشت

لباس بتمن مایکل کیتون در The Flash

اندی موسکیتی فیلمساز آرژانتینی چندی پیش اولین تصویر از لباس بتمن مایکل کیتون در The Flash را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد.

هر یک از ابرقهرمان‌ها تعدادی کمیک بوک دارد که از بقیه مشهورتر هستند. این موضوع برای فلش هم صدق می‌کند. از کمیک بوک‌های شاخص بری آلن می‌توان Flashpoint را نام برد که اثر مشترک جف جونز (Geoff Johns) و اندی کیوبرت (Andy Kubert) بوده و بین مه الی آگوست سال ۲۰۱۱ میلادی منتشر شد. این کمیک بوک نخستین بار در فصل سوم The Flash و سپس در Justice League: The Flashpoint Paradox مورد اقتباس قرار گرفت. سومین اقتباس کمیک بوک، فیلم The Flash است که هم اکنون مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران آماده شود. وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه بر عهده کریستینا هادسون (Christina Hodson) بوده که در پرونده هنری‌اش فیلم‌های Bumblebee و Birds of Prey دیده می‌شود.

بری آلن در جریان فیلم The Flash به گذشته می‌رود تا جلوی قتل مادرش را بگیرد که این اقدام تغییرات قابل‌توجهی را مولتی‌ورس به وجود می‌آورد. یکی از تغییرات، ملاقات دوباره با نسخه‌های مختلف بتمن است. مایکل کیتون (Michael Keaton) اواخر دهه ۸۰ میلادی و اوایل دهه ۹۰ میلادی مجموعا دو بار نقش شوالیه تاریکی را جلوی دوربین ایفا کرد. پس از تغییر کارگردان قسمت سوم و استفاده از ایده‌ای متفاوت برای فیلمنامه، کیتون ترجیح داد بازنگردد تا نقش او به وال کیلمر (Val Kilmer) و سپس جرج کلونی (George Clooney) سپرده شود. چند سال بعد هم کریستین بیل (Christian Bale) و بن افلک (Ben Affleck) به عنوان بروس وین جلوی دوربین رفتند. طبق اندک اطلاعات موجود، نسخه کیتون و افلک شوالیه تاریکی در داستان حضور می‌یابند؛ اتفاقی که قطعی شده است.

اندی موسکیتی (Andy Muschietti) ساعاتی قبل اولین تصویر از لباس بتمن مایکل کیتون در The Flash را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. این تصویر، لوگوی قرار گرفته روی قفسه سینه لباس را نشان می‌دهد که به خون آغشته شد. در ضمن، لوگوی روی قفسه سینه مانند آنچه در فیلم‌های قدیمی دیده بودیم همچنان با رنگ زرد از دیگر بخش‌های لباس متمایز شده است. در ادامه می‌توانید تصویر مزبور را مشاهده کنید:

بتمن در میان مخاطبان عام سینما به واسطه پایبندی به قوانین اخلاقی مانند عدم کشتن دشمنان شناخته می‌شود. با این حال، نسخه‌های تاریکتری از این ابرقهرمان روی پرده نقره‌ای رفته است. در صورتی که Batman و Batman Returns را تماشا کرده باشید، باید به یاد بیاورد بتمن مایکل کیتون هیچ ابایی از کشتن دشمنان خود نداشت؛ برای مثال، در یکی از صحنه‌های Batman Returns فردی که سعی دارد ماشینش را بسوزاند به آتش می‌کشد. یا در مثالی دیگر، بمبی را به تن یکی از اوباش وصل چسبانده و او را درون چاله‌ای می‌اندازد تا منفجر شود. با توجه به تصویری که کارگردان The Flash به اشتراک گذاشته، می‌توان گفت از شدت خشونت‌های بتمن کیتون کاسته نشده است.

در انتها، لازم به ذکر است اولین فیلم اختصاصی فلش از تاریخ ۱۳ آبان سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲) به سینماهای ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا