اولین عکس‌ها از قارچ‌های کشنده در سریال The Last of Us منتشر شدند

روزهای خوش ما و تلخ الی و جوئل نزدیک هستند!

عکس قارچ‌های سریال The Last of Us

شکی نیست که بسیاری از گیمرها در حال حاضر منتظر اکران سریال The Last of Us هستند و خوشحالیم بگوییم که مدت زمان زیادی برای دریافت اطلاعات بیشتر از این سریال مورد انتظار نمانده است.

طی چند مدت اخیر، عکس‌های پشت صحنه بسیاری از سریال در دست ساخت The Last of Us منتشر می‌شود. پیش‌تر شاهد عکس‌ها و ویدیوهایی از سه شخصیت اصلی سریال The Last of Us در کانادا، یعنی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل، در کنار الی و تس درحالی که در خیابان‌های شهری پسا آخرالزمانی قدم می‌زدند بودیم.

بدون شک بسیاری از ما طاقت منتظر ماندن تا سال آینده میلادی برای اکران این سریال را نداریم و دوست داریم هرچه زودتر از صحنه‌های مهم و ماجرای این سریال مورد انتظار مطلع شویم که به لطف چندی از طرفداران این خواسته تا حدی به حقیقت پیوسته و عشق آن‌ها برای دیدن پشت صحنه این فیلم، باعث شده ما در دیگر سمت کره زمین نیز از این عکس‌ها و اطلاعات مطلع شویم.

اگر سری بازی The Last of Us را تجربه کرده باشید، می‌دانید که این دنیای آخرالزمانی به لطف گونه‌ای از قارچ‌ها به‌وجود آمده و نه تنها شاهد تسخیر شدن بدن انسان‌ها با آن‌ها بوده‌ایم، بلکه این قارچ‌ها در سطح شهرها و خیابان‌ها پراکنده شده و شکل و شمایلی ترسناک و دلهره‌آور را به آن‌ها داده‌اند. طی روز گذشته عکس‌های جدیدی توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت از پشت صحنه این سریال منتشر شده و ما به لطف آن‌ها می‌توانیم نگاهی به قارچ‌های پراکنده Cordyceps داشته باشیم.

این کاربر شبکه ردیت با نام willdearborn روز گذشته این عکس‌ها را منتشر کرده و شما می‌توانید قارچ‌های Cordyceps را در حالی که از ساختمان بیرون زده و درها را پوشانده مشاهده کنید. در ادامه همانطور که قابل مشاهده است، پدرو پاسکال بازیگر نقش جوئل، تفنگ به دست به همراه الی و تس روی آن‌ها قرار گرفته‌اند.

حال که این عکس‌ها منتشر شده و نگاهی کلی به وضعیت قارچ‌های Cordyceps پراکنده در دنیای سریال The Last of Us داریم، بد نیست توضیحاتی کوتاه درباره آن را نیز بدانید.

در دنیای The Last of Us و در اواخر ماه سپتامبر سال ۲۰۱۳، رشته‌های جهش یافته قارچ Cordyceps شروع به پخش شدن در کشور ایالات متحده کرده و طی تنها چند ماه بیش از ۶۰ درصد از مردم این کشور را مبتلا یا به‌طور کامل کشته است. داستان از آنجایی جالب می‌شود که این قارچ جهش یافته پس از ورود به بدن انسان ابتدا به ریه قربانی خود حمله کرده و سپس به سمت مغز رشد می‌کند و در کنار از بین بردن تمام اعمال مغز، آن‌ها را به شدت پرخاشگر و متهاجم ساخته و قدرت منطق و تفکر را از آن‌ها می‌گیرد. به‌طور کلی با پدیده زیبایی روبه‌رو نیستیم.

درحال حاضر هیچ تاریخ رسمی برای اکران سریال مورد انتظار The Last of Us منتشر نشده، بااین حال می‌دانیم که باید منتظر آن طی سال ۲۰۲۲ باشیم. در همین حین باید منتظر انتشار عکس‌های بیشتر از طرفداران خوش ذوق برای انتشار هرچه بیشتر عکس‌ها و ویدیوهای مربوط به این سریال باشیم. نظر شما درباره این عکس‌ها چیست؟ به‌نظر شما این سریال می‌تواند حس و حال خاص این بازی را بار دیگر با سریال مورد انتظار خود به طرفداران القا کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا