#مهسا_امینی

تماشا کنید: ویدیو لو رفته از سریال The Last of Us سه شخصیت اصلی را نشان می‌دهد

نتیجه رفتار خوب سازندگان سریال The Last of Us با طرفداران

می‌توان مورد انتظارترین سریال پیش‌رو را سریال The Last of Us دانست که هیچ اطلاعاتی خاصی از آن در دسترس نیست و تنها برخی طرفداران به صحنه‌های فیلم برداری دسترسی داشته و ما را با انتشار فیلم‌های کوتاه شاد می‌کنند.

بالاخره به‌لطف ویدیویی لو رفته اولین دید را به الی، جوئل و تس در سریال در دست سخت The Last of Us داریم. ویدیوی منتشر شده مربوط به آخرین روز فیلم برداری این سریال در شهر ادمونتون کاناداست. لازم به ذکر است که ویدیو منتشر شده به هیچ عنوان از طرف HBO یا یکی از دست اندرکاران فیلم نبوده و صرفا از دید دوربین یکی از طرفداران این فرنچایز بوده که الی، جوئل و تس را از پیاده روهای خیابان شکار کرده است.

طبق بسیاری از گزارشات، تیم سازنده این سریال، بسیار با طرفداران مهربان بوده و به آن‌ها اجازه تماشای سریال به‌صورت زنده را می‌دهند که بدون شک دلیل انتشار این ویدیو کوتاه و به معنی انتشار عکس و فیلم‌های بسیار زیاد طی هفته‌های پیش‌رو در شبکه‌های اجتماعی چون ردیت و توییتر است.

ما طی رویه ساخت این سریال، شاهد چندین عکس منتشر شده از الی و جوئل درکنار یکدیگر بوده‌ایم، ولی این ویدیو منتشر شده نه تنها به این دو شخصیت، بلکه نگاهی کامل به شخصیت سوم نسخه اول بازی یعنی تس دارد. متاسفانه ما نمی‌توانیم متوجه شویم که این صحنه مربوط به کدام بخش از بازی و سریال است، ولی حضور تس این نوید را می‌دهد که در ابتدای داستان The Last of Us هستیم و البته ممکن است صحنه مربوط به هیچ بخشی از داستان نبوده و تنها شاهد خوش و بش بازیگران هستیم. ما اطلاعاتی کاملی در دست نداشته و تنها حدس و گمان خود را بیان می‌کنیم.

درحال حاضر ما نمی‌دانیم سازندگان سریال تا چه حد آزادی عمل داشته و خط زمانی داستان تا چه میزان پیرو بازی‌ست و همچنین نمی‌دانیم چه تغییراتی در داستان بازی ایجاد شده است و تنها گذر زمان می‌تواند ما را مطلع سازد. مراحل جدید فیلم برداری سریال The Last of Us در شهر کلگری کانادا ادامه داشته و ما نمی‌دانیم رویه فیلم برداری در کدام مرحله بوده و چقدر تا به پایان رساندن آن زمان نیاز است و حتی نمی‌دانیم اولین تریلر یا اولین قسمت آن چه زمانی منتشر می‌شود و باید منتظر استودیو ناتی داگ یا شبکه HBO برای اخبار بیشتر باشیم. نظر شما درباره بازیگران این سه شخصیت مهم چیست؟ فکر می‌کنید سریال The Last of Us مانند بازی ویدیویی آن محبوب می‌شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا