اولین تصاویر نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 Spider-Man: Miles Morales نوید گرافیکی بالا را می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۷ می‌رسد


وب سایت Exputer که به اولین تصاویر نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 Spider-Man: Miles Morales دسترسی پیدا کرده بود، دقایقی قبل آن‌ها را به اشتراک گذاشت.

ژوئن سال جاری میلادی بود که اینسامنیاک گیمز و سرگرمی‌های تعاملی سونی از Spider-Man: Miles Morales رونمایی کردند. اگرچه ادامه‌ی داستان Spider-Man را به تصویر می‌کشد اما خبری از پیتر پارکر در مرکز اتفاقات نیست. اینبار مایلز مورالز، حکم پروتاگونیست قصه را دارد. او در ماجراجویی جدیدش نه تنها باید به درگیری میان یک گروه خلافکاری به نام The Underground و یک ارتش پیشرفته به نام Roxxon Energy Corporation خاتمه دهد، بلکه باید به مادرش کمک کند با غلبه به رقیبان خود به شورای شهر راه یابد. پیتر هم در جریان داستان حاضر بوده و سعی می‌کند به عنوان یک مربی و محافظ کنار مایلز باشد؛ فردی که چیز زیادی درباره‌ی ابرقهرمان بودن نمی‌داند.

از زمان معرفی تاکنون، Spider-Man: Miles Morales به عنوان یکی از بازی‌هایی تبلیغ شد که هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 در دسترس خواهد بود اما تیم اینسامنیاک گیمز نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 را هم توسعه داده است. این موضوع را باید نتیجه‌ی سیاست‌های سونی دانست که قصد دارد علی‌رغم آغاز نسل جدید، به پشتیبانی خود از کنسول قدیمی‌اش ادامه دهد. در ضمن، تا به اینجا هیچ ویدیو یا تصویری از نسخه‌ی نسل هشتمی به اشتراک گذاشته نشده اما سازندگان در مصاحبه‌های خود وعده داده‌اند جلوه‌های گرافیکی آن مخاطب را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

وب سایت Exputer که به اولین تصاویر نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 Spider-Man: Miles Morales دسترسی پیدا کرده بود، دقایقی قبل آن‌ها را روی خروجی خود قرار داد. تصاویر مورد بحث از طریق منابع غیر رسمی به دست این وب سایت رسیده است. از همین رو، ابعاد بزرگی ندارند. با این حال، به نظر می‌رسد تیم سازنده در اینسامنیاک گیمز به وعده‌ی خود عمل کرده و نسخه‌ی نسل هشتمی از جزئیات گرافیکی بالایی برخوردار است. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد نظر را مشاهده کنید:

برایان هورتون (Brian Horton) که به عنوان کارگردان نوآوری در اینسامنیاک گیمز مشغول به کار است چند پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Game Informer انجام داد. او در جریان گفتگو به این نکته اشاره کرد که نسخه‌های نسل هشتمی و نهمی Spider-Man: Miles Morales از لحاظ محتوا و گیم‌پلی هیچ تفاوتی با هم ندارند و فرق‌هایشان به جنبه‌ی بصری خلاصه می‌شود. طبیعتا، این بازی روی پلی‌استیشن 5 نه تنها از جزئیات گرافیکی بالاتری بهره می‌برد، بلکه از تکنولوژی‌های جدید مانند رهگیری پرتو (Ray Tracing) هم پشتیبانی می‌کند. همچنین به لطف بازخورد لمسی (Haptic Feedback) و تریگرهای تطبیق‌پذیر (Adaptive Triggers)، تجربه‌ی کاربر با استفاده دوال‌سنس بسیار واقع‌گرایانه‌تر خواهد بود.

در انتها لازم به ذکر است Spider-Man: Miles Morales همزمان با پلی‌استیشن 5 به بازار می‌آید. این کنسول در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا