1%
  • 10/10

نقدهای Inside Out 2 منتشر شدند؛ یک شاهکار و دیگر هیچ!

اکران گسترده بزودی آغاز می‌شود

نقدهای Inside Out 2 منتشر شدند؛ یک شاهکار و دیگر هیچ! ۳۲ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

در فاصله چند روز به اکران گسترده در ایالات متحده آمریکا، نقدهای Inside Out 2 در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها منتشر شده است.

والت دیزنی (Walt Disney) طی روزهای آتی انیمیشن Inside Out 2 را روی پرده نقره‌ای می‌آورد. سازنده این اثر، یعنی استودیو پیکسار در سال‌های گذشته عملکرد چندان قابل دفاعی نداشته و طرفداران امیدوار هستند دنباله Inside Out بتواند به این روند نگران کننده خاتمه داده و نشان دهد توانایی‌شان در خلق آثار جادویی را از دست نداده‌اند. همین امیدواری هم باعث شد تریلرش بشدت مورد استقبال قرار گرفته و رکوردی جدید را در زمینه بازدید به ثبت برساند.

نقدهای Inside Out 2 در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مختلف منتشر شده و اکثراً مثبت بوده‌‍اند. کارشناسان و مخاطبان خوش شانس در متن‌های خود به موارد متعددی اشاره کرده‌اند که یکی از آن‌ها، تاثیر گذاری و احساسی بودن است. در ادامه می‌توانید برخی از نقدها را مطالعه کنید:

POC Culture:

من Inside Out 2 را دیدم. پر از خنده، اشک و خوشحالی است. Inside Out 2 یک اثر کمیاب است که به معنی واقعی کلمه برای همه سنین مناسب است. آن را با یکی از عزیزانتان ببینید، چون تجربه‌ای است که باید صورت دونفره رقم بخورد.

Daniel Baptista:

Inside Out 2 کاملاً لذت بخش بوده و یکی از قدرتمندترین آثار تاریخ پیکسار است. دنباله‌ای خوش ساخت و بالغ از لحاظ احساسی بودن که می‌تواند [از لحاظ کیفیت] پا به پای قسمت اول پیش برود. مایا هاک (Maya Hawk) بعنوان اضطراب فراموش نشدنی بوده و تمام توجه را به خود جلب می‌کند. اثری که مخاطبان تمام سنین باید ببینند.

Ian Sandwell:

نیاز نیست نسبت به کیفیت Inside Out 2 نگران باشید. دنباله جدید پیکسار درست همانند قسمت اول رویکردی خنده دار، نوآورانه و تاثیرگذار پیرامون بزرگ شدن دارد. از لحاظ احساسی شاید «خیلی» قدرتمند نباید اما پیامش را به شکلی قابل درک ارائه می‌دهد.

Shahbaz:

Inside Out 2 یک شاهکار است؛ یک شگفتی لذت بخش از ابتدا تا انتها که بخوبی شخصیت اضطراب را می‌پردازد. مایا هاوک و امی پوهلر (Amy Poehler) مانند همیشه دوست داشنتی هستند و دیگر افراد تازه وارد هم به درخشندگی اثر اضافه کرده‌اند. این اثر تاثیرگذار و کلاسیک پیکسار باعث می‌شود تمام احساسات خوب به سراغتان بیایند.

در انتها، لازم به ذکر است اکران گسترده Inside Out 2 از دو روز دیگر آغاز می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments