انتشار اولین تریلر فیلم Creed 3

مشت محکم گذشته به صورت آدونیس کرید

اولین تریلر فیلم Creed 3 با نمایش مبارزه ادونیس کرید (Adonis Creed) در مقابل دوست دوران کودکیش یعنی شخصیت Damien منتشر شد.

اگر از طرفداران فیلم‌های ورزشی و البته ورزش بوکس باشید، حتما با اسم Creed آشنا هستید؛ اسمی که پیش از این آن را در سری فیلم‌های محبوب راکی (Rocky) هم شنیده بودیم. بعد از موفقیت‌های مجموعه فیلم‌های راکی بالبوئا (Rocky Balboa) و تبدیل شدن او به یکی از چهره‌های معتبر فرهنگ عامه، به خصوص برای مردم آمریکا، شاهد برگشت این چهره به همراه فیلم Creed بودیم. در این سری فیلم‌ها پسر آپولو کرید (Apollo Creed) افسانه‌ای، برای انتقام از راکی برمی‌گرده ولی او خیلی سریع متوجه اشتباهاتش می‌شود و به عنوان شاگرد راکی شروع به یادگیری بوکس حرفه‌ای می‌کند. بعد از شکست آدونیس کرید در مقابل قهرمان بوکس جهان در پایان فیلم اول، آدونیس درگیر مبارزه با ویکتور دراگو (Victor Drago) می‌شود و با پیروزی در مقابل او در پایان فیلم دوم، داستان او با راکی هم به پایان می‌رسد.

بعد از گذشت ۴ سال از عرضه فیلم Creed 2، حالا بالاخره شاهد انتشار تریلری از فیلم بعدی این مجموعه بودیم. این دفعه قراره که مایکل بی. جوردن (Michael B. Jordan)، علاوه بر بازی در نقش آدونیس کرید، وظیفه کارگردانی این فیلم را هم بر عهده بگیرد؛ وظیفه‌ای که در فیلم‌های قبلی روی شانه‌های کارگردانان معروفی مثل رایان کاگلر (Ryan Coogler) و استیون کیپل (Steven Caple) بود. رایان کاگلر و مایکل بی. جوردن بعد از اولین همکاریشون در فیلم کرید، در فیلم نامزد جایزه اسکار یعنی Black Panther هم همکاری کردن که این زوج به همراه چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) فقید توانستن به جوایز زیادی دست پیدا کنند.

با پخش تریلر فیلم Creed 3، می‌توانیم حضور یکی دیگر از بازیگران جدیدی که اتفاقا او هم در دنیای سینمایی مارول نقش مهمی دارد را ببینیم. جاناتان میجرز (Jonathan Majors) که اخیرا به عنوان نقش کنگ (Kang) در سریال لوکی حضور پیدا کرده بود، این بار قراره در فیلم Creed 3 به عنوان حریف اصلی و همچنین دوست دوران کودکی کرید ایفای نقش کند. از آنجایی که پوسترها و تریلرهای این فیلم با شعار «نمی‌توانی از گذشته‌ات فرار کنی» منتشر شدن، می‌توان نتیجه گرفت که تمرکز اصلی این فیلم روی قوس شخصیتی Damien و تلاش او برای رسیدن به تمام موفقیت‌های کریده و آدونیس هم راهی به جز قبول کردن درخواست مبارزه با او ندارد. نمایش تریلر با نشان دادن کرید به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین قهرمان‌های بوکس جهان شروع می‌شود و حالا او جز همسرش، دختری به نام Amara هم دارد. حالا دیمین که آدونیس از او به عنوان برادرش یاد می‌کند، پس از ۱۸ سال از زندان آزاد شده و نقشه‌های شومی برای کرید در سر دارد.

به جز مایکل بی. جوردن و جاناتان میجرز، تسا تامسون (Tessa Thompson)، وود هریس (Wood Harris) و میلا دیویس (Mila Davis) هم در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. فیلم Creed 3 در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند) در سینماهای سرتاسر جهان اکران می‌شود.

 
5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا