1%
  • 0/10

کارگردان فیلم Creed 3 چه کسی خواهد بود؟

اسپین‌آف سوم از سری راکی در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

کارگردان فیلم Creed 3 چه کسی خواهد بود؟ ۰ ۱۰ دی ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک

با تایید Tessa Thompson مشخص شد فیلم Creed 3 که سومین اسپین آف از سری فیلم‌های راکی محسوب می‌شود، توسط مایکل بی جردن کارگردانی خواهد شد.

 

بازیگر نقش مقابل مایکل بی جردن در سری Creed یعنی Tessa Thompson تایید کرد که مایکل بی جردن نسخه سوم فیلم Creed را کارگردانی خواهد کرد. پس از اینکه Rocky Balboa در سال ۲۰۰۶ اکران شد، سیلوستر استالونه و همه‌ی دوستداران این سری فکر میکردند که این نسخه در واقع پایانی برای سری فیلم‌های بوکسور افسانه‌ای خواهد بود. کارگردانی به نام Ryan Coogler پیشنهاد اسپین‌آفی از این سری را با محوریت آدونیس کرید (فرزند آپولو کرید) را به سیلوستر استالونه داد تا این داستان بوکس جانی دوباره بگیرد. در نهایت فیلم Creed بسیار موفق ظاهر شد و علاوه بر نمرات خوب منتقدین، توانست فروش خوبی داشته باشد و به خوبی داستانی مدرن را روایت کند.

در سال ۲۰۱۸ نسخه دوم این اسپین‌آف، با نویسندگی سیلوستر استالونه و کارگردانی Steven Caple Jr عرضه شد. با اینکه این نسخه به اندازه نسخه‌ی اول در روایت داستان خلاقیت نداشت، اما فروشی بسیار بزرگتر در گیشه‌‌های سینما‌ را از آن خود کرد. در ماه فوریه Zach Baylin استخدام شد تا فیلم‌نامه قسمت سوم را بنویسد. در ماه اکتبر نیز گزارشی مبنی بر اینکه مایکل بی جردن قرار است کارگردان این قسمت باشد، ارائه شد و حالا نیز بازیگر نقش مقابل او این گزارش را کاملا تایید کرده است.

خانم Tessa Thompson در مصاحبه اخیر خود با MTV News، درباره مایکل بی جردن صحبتی داشت و اعلام کرد که آن‌ها به زودی Creed 3 را خواهند ساخت و در پاسخ به سوال اینکه آیا واقعا مایکل بی جردن این عنوان را کارگردانی خواهد کرد، جواب داد:

بله او نسخه بعدی Creed را کارگردانی خواهد کرد.

Thompson حالا تایید کرده که روند ساخت Creed 3 به نوعی روی غلطک افتاده و آنان به زودی فیلم‌برداری را آغاز خواهند کرد. می‌شود حدس زد که با کارگردانی مایکل بی جردن داستانی جذاب‌تر پیش روی ما قرار گیرد و برخلاف نسخه‌ی دوم که به نوعی تکرار مکررات رقابت قدیمی راکی بود، به مذاق اکثریت خوش بیاید. مایکل بی جردن در گذشته اعلام کرده که با تماشای انیمه، برای فیلم بوکس خود الهاماتی گرفته است و حالا باید صبر کنیم و ببینیم که او چگونه قرار است این کار را انجام دهد.

مایکل بی جردن مشغول پا گذاشتن در مسیر کارگردانی و بازی در Creed است.به مانند سیلوستر استالونه که به کارگردانی و بازی کردن در فیلم‌های راکی مشهور بود. علاوه بر طرفداران، کمپانی MGM نیز مصمم است که او به مانند استالونه می‌تواند تاثیرگذار باشد و فقط باید صبر کنیم و ببینیم که این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments