سریال انیمیشنی Final Fantasy 9 در راه است

مناسب برای کودکان؟

Final Fantasy 9

اخبار حاکی از این است که یک سریال انیمیشنی از یکی از نسخه‌های فرنچایز محبوب فاینال فانتزی با نام Final Fantasy 9 ساخته خواهد شد.

روز به روز شمار اقتباس‌های سینمایی و صدالبته تلویزیونی از روی بازی‌های ویدئویی افزایش می‌یاد و هم‌اکنون نوبت به بازی Final Fantasy 9 رسیده است تا صاحب یک سریال انیمیشنی مخصوص به خود شود. کمپانی سازنده‌ی این انیمیشن اعلام کرده که طرفداران سری فاینال فانتزی قرار است عاشق این سریال مناسب برای کودکان شوند.

سریال انیمیشنی Final Fantasy 9 توسط اسکوئر انیکس و یک کمپانی فرانسوی با نام Cyber Group Studios ساخته می‌شود. هدف استودیو این است که روند ساخت این سریال را در انتهای سال ۲۰۲۱ و یا ابتدای سال ۲۰۲۲ میلادی کلید بزند.

مدیر عامل Cyber Group Studios در مصاحبه‌ای با Kidscreen گفته که این سریال برای آشنایان با سری فاینال فانتزی و کسانی که چیز زیادی در مورد این فرنچایز نمی‌دانند، مناسب و رضایت‌بخش خواهد بود و هر دو دسته به وسیله‌ی این سریال انیمیشنی، در یونیورس زیبای فاینال فانتزی، غرق خواهند شد.

داستان بازی Final Fantasy 9 به نحوی عام‌پسند و به نسبت بازی‌های دیگر JRPG دم‌دستی و ساده محسوب می‌شد ولی این عام‌پسند بودن به معنی بد بودن داستان این نسخه، محسوب نمی‌شود. داستان این نسخه، با دزدیده شدن شاهزاده Garnet توسط Zidane و Tantalus Theater Troupe آغاز می‌شود و این نکته که شاهزاده گارنت به این‌که عضوی از خانواده‌ی سلطنتی باشد، روی خوش نشان نمی‌داد هم می‌تواند جالب توجه باشد.

به هر حال این نسخه از سری فاینال فانتزی خالی از لطف نبود و یک ماجرای خاص را پیش روی بازیکنان می‌گذاشت و ما هم انتظار داریم که این JRPG تبدیل به یک سریال انیمیشنی جذاب شود و هم کودکان و هم بزرگسالان طرفدار سری Final Fantasy از این سریال به اندازه‌ی کافی لذت ببرند.

نظر شما در مورد این خبر و Final Fantasy 9 چیست؟ راستی شما کدام انیمیشن از سری Final Fantasy را بیشتر پسندیدید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا