کارگردان سریال ونزدی از حضور افتخاری بتمن و سوپرمن در فیلم The Flash خوشحال نیست

اصلا از چیزی که دیدم راضی نیستم!

کارگردان سریال ونزدی از حضور افتخاری بتمن و سوپرمن در فیلم The Flash خوشحال نیست پارسا خلیلی ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ اخبار سینما
کارگردان سریال ونزدی

تیم برتون (Tim Burton)، کارگردان سریال ونزدی به‌تازگی نسبت به حضور افتخاری بتمن و سوپرمن در فیلم The Flash واکنش نشان داده است.

پس از موفقیت فیلم‌های بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton)، تیم برتون برای کارگردانی فیلم شکست خورده سوپرمن نیکلاس کیج (Nicolas Cage) با نام Superman Lives قرارداد امضا کرد اما تولید فیلم پیرو برخی مشکلات لغو شد و برتون هرگز به آثار ابرقهرمانی بازنگشت. با این حال نیکلاس کیج و مایکل کیتون هر دو باری دیگر نقش‌های خود را در جدیدترین فاجعه مالی دی سی احیا کردند.

در مصاحبه با BFI، وقتی از برتون پرسیده شد که چه حسی نسبت به بازگشت دوباره بتمن مایکل کیتون و سوپرمن نیکلاس کیج دارد، او سکوت خود را شکسته و با اشاره به فیلم کنسل شده سوپرمن، نارضایتی خود را ابراز کرد.

وقتی مدت زمان زیادی روی یک پروژه‌ کار می‌کنید و ناگهان توسط استودیو کنسل می‌شود، تا آخر عمر روی شما تاثیر می‌گذارد زیرا شما نتوانسته‌اید به آن چیزی که می‌خواستید برسید. اما مسلما این یکی از آن تجربیاتی است که علیرغم تلخ بودنش باعث پیشرفتم شد. متاسفانه تکیه بیش از حد به هوش مصنوعی همان چیزی بود که باعث شد دیگر نخواهم با برادران وارنر کار کنم. آنها می‌توانند هر کاری که می‌خواهند با بتمن، سوپرمن یا هر شخصیت دیگری انجام بدهند. یعنی مهم نیست برده دیزنی باشید یا برادران وارنر، آنها می‌توانند هر کاری که بخواهند انجام بدهند. بنابراین در سال‌های آخر زندگیم، علیه‌ تک تک‌شان ایستادگی می‌کنم و نارضایتی خود را نشان می‌دهم.

اگرچه تیم برتون به صراحت از فیلم The Flash نامی نمی‌برد، اما صحبتش درمورد برادران وارنر به‌خوبی نشان می‌دهد چقدر از حضور افتخاری شخصیت‌هایش ناراحت است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، کار تیم برتون با آثار ابرقهرمانی تمام شده اما اینطور که به نظر می‌رسد این چیزی نیست که او خیلی نگرانش باشد. طرفداران دی سی همیشه کنجکاو بودند که فیلم کنسل شده Superman Lives می‌توانست به چه شکل باشد، ایده‌ای که خوشبختانه فلش نگاهی اجمالی بهش داشت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا