ثبت نام آخرین دوره‌ی مسابقات هفتگی زولا پیش از امتحانات آغاز شد

شانس خود را برای کسب جوایز نقدی و غیرنقدی، امتحان کنید

ثبت نام آخرین دوره‌ی مسابقات هفتگی زولا پیش از امتحانات آغاز شد بهزاد شعبانی ۷ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
دوره‌ی پنجم مسابقات هفتگی زولا

مدتی است که مسابقات هفتگی Zula آغاز شده و اگر تمایل دارید شما هم یکی از شرکت‌کننده‌ها باشید، می‌توانید همین حالا نسبت به ثبت نام در دوره‌ی پنجم مسابقات هفتگی زولا اقدامات لازم را انجام دهید.

همان‌طور که می‌دانید از چند ماه پیش شیوع ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹ بسیاری از مردم را خانه‌نشین کرده‌ است و به دنبال همین موضوع، خیلی‌ها فرصت را غنیمت شمرده‌اند تا از بازی‌های ویدیویی یا تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها در مدت قرنطینه لذت ببرند.

به همین دلیل، سازندگان بازی زولا مسابقاتی را به صورت هفتگی برگزار می‌کنند که حالا وارد دوره‌ی پنجم شده است. استقبال از دوره‌های گذشته به شدت چشمگیر بوده؛ تا جایی که دوره‌ی اول با حضور ۲۵۶ تیم برگزار شد و تا به الآن، نزدیک به ۲۵۰۰ نفر در آن شرکت کرده‌اند؛ آماری که ثابت می‌کند بازی Zula نزد بازیکنان ایرانی تا چه حد و اندازه‌ای محبوبیت دارد.

همچنین به برترین‌های این مسابقات، به صورت هفتگی مبلغ ۱۰ میلیون تومان پول نقد اهدا می‌شود؛ در کنار این رقم، هزاران سکه طلای زولا به ارزش بیش از ۳ میلیون تومان به عنوان دیگر جایزه‌ی مسابقات هفتگی Zula در نظر گرفته شده است.

پیش از ثبت نام در دوره‌ی پنجم مسابقات هفتگی زولا شاید جالب باشد که بدانید هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد و با خیالی آسوده می‌توانید در این مسابقات شرکت کنید و وارد یک رقابت نفس‌گیر و هیجان‌انگیز شوید. دوره‌ی پنجم بازیکنان را در دو حالت محبوب قتل عام و مد خرابکاری در مقابل یک‌دیگر قرار می‌دهد. در حالت قتل عام که به آن Free for All هم گفته می‌شود، بازیکنان را به صورت انفرادی در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. از طرفی دیگر، حالت خرابکاری یا همان Sabotage هم یکی از تیم‌ها را موظف می‌کند تا در نقاطی که از نقشه مشخص شده، بمب را کار بگذارد و تیم دیگر وظیفه دارد تا بمب را خنثی کند.

اگر به حضور در مسابقات حالت قتل عام تمایل دارید، می‌توانید از طریق این لینک تمام قوانین آن را مطالعه و بعد با پر کردن لیست ثبت نام، آن را برای مسئولان برگزار مسابقات ارسال کنید. همچنین برای شرکت در مسابقات حالت خرابکاری باید از طریق این لینک نسبت به پر کردن لیست ثبت نام پنجمین دوره‌ی مسابقات هفتگی زولا، اقدام کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا