#مهسا_امینی

چه زمانی بازی FIFA 22 به گیم پس می‌آید؟

کمی صبر!

چه زمانی بازی FIFA 22 به گیم پس می‌آید؟ نریمان هروی ۱ ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ اخبار بازی
FIFA 22

آیا می‌خواهید بازی FIFA 22 بازی کنید ولی نمی‌خواهید برای آن پول پرداخت کنید؟ کمی بیشتر صبر داشته باشید و آن را از گیم پس به رایگان دریافت نمایید.

بازی FIFA 22 در تاریخ ۹ مهر (۱ اکتبر) سال ۲۰۲۱ منتشر شد. اگر شما هنوز این بازی را نخریدید و نمی‌خواهید برای آن پولی بدهید، خبری خوش در راه است و این بازی قرار است در Xbox Game Pass و EA Play قرار گیرد.

Xbox Game Pass در واقع سیستم قابل عضویت مایکروسافت است که هر ماه بازی‌هایی را به صورت رایگان می‌توانید از آن دانلود کنید.

در چه زمانی بازی FIFA 22 در Xbox Game Pass و EA Play قرار خواهد گرفت؟

انتظار می‌رود که بازی FIFA 22 در ماه مه سال ۲۰۲۲ میلادی در سرویس گیم پس قرار بگیرد. پس از آن نیز شما در صورت داشتن سرویس گیم پس، می‌نوانید آن را به رایگان دانلود نمایید. بازی FIFA 21 در تاریخ ۷ مه سال ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) به گیم پس و EA Play آمد و انتظار می‌رود که نسخه جدید فیفا نیز امسال در همان حوالی به این دو سرویس بیاید.

مایکروسافت و EA Sports چند سالی است که همکاری‌های زیادی با هم دارند و بازی‌های ورزشی این ناشر بزرگ، نقش بزرگ و غیرقابل کتمانی را در بازی‌های گیم پس ایفا می‌کنند. این نکته که قرار است FIFA 22 به گیم پس بیاید، خبری خوب است ولی اگر خیلی به بخش جذاب آلتیمیت تیم علاقه دارید، احتمالا کمی برای شروع این بخش دیر شده و شما مجبورید با تیمی ضعیف در مقابل پلیر‌هایی که احتمالا نیمار، امباپه و مسی را در خط حمله‌ی خود دارند، مسابقه دهید!

اگر نمی‌دانید، بازی FIFA 22 دو نسخه نسل هشتمی و نسل نهمی دارد و هر نسخه‌ی آن با دیگری تفاوت‌های زیادی دارد. حالا سوال این‌جاست که آیا این بازی برای PS Plus نیز عرضه خواهد شد؟

 آیا بازی FIFA 22 به PS Plus نیز می‌آید؟

متاسفانه خیر! روابط EA و مایکروسافت مانع این اتفاق شده و این بازی به صورت رایگان در سرویس پلاس قرار نخواهد گرفت.

نظر شما در مورد FIFA 22 چیست؟ آیا شما هم از بازیکنان بخش آلتیمیت تیم این بازی هستید؟ آیا این بخش تا این‌جای کار توانسته شما را راضی کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا