#مهسا_امینی

ریمیک فاینال فانتزی ۷ در ماه مارس به سرویس پلاس اضافه خواهد شد؟

تجربه‌ی رایگان جدال کلاود و سفیروث؟

ریمیک فاینال فانتزی ۷ در ماه مارس به سرویس پلاس اضافه خواهد شد؟ نریمان هروی ۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
Final Fantasy

طبق شایعه‌ای بازی Final Fantasy 7 Remake به عنوان یکی از بازی‌های رایگان ماه مارس، به سرویس PlayStation Plus می‌پیوندد.

شایعاتی حاکی از این است که یک بازی بزرگ در ماه آینده، به سرویس PlayStation Plus ملحق می‌شود و به احتمال بسیار زیاد این بازی Final Fantasy 7 Remake خواهد بود. این بازی یک انحصاری بزرگ برای کنسول PS4 است اما به زودی از حالت انحصاری خارج خواهد شد.

شرکت‌های سونی و اسکوئر انیکس قراردادی را امضا کرده بودند تا بازی Final Fantasy 7 Remake به مدت یک سال در انحصار پلی‌استیشن ۴ بماند، اما به دلیل تاخیر در عرضه‌ی بازی، پایان قرارداد دستخوش تغییراتی شد و تاریخ دهم آوریل (مصادف با ۲۱ فروردین) برای پایان یافتن انحصار این بازی، معلوم شد. به احتمال زیاد نیز بازی Final Fantasy 7 Remake برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پی‌سی، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس سری اکس/اس در آینده منتشر شود. سونی از این قرارداد انحصاری نهایت سود را برد و این ریمیک خوش‌ساخت از فاینال فانتزی ۷، توانست در زمان عرضه به خوبی به فروش برسد.

سونی در بامداد فردا، برنامه‌ی State Of Play را میزبانی می‌کند و شایعاتی در مورد معرفی و رونمایی از چندین بازی برای پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ به گوش می‌رسد. Shpeshal Ed که مجری پادکست Xbox Era است، در توییتر اعلام کرده که به احتمال زیاد بازی Final Fantasy 7 Remake در ماه مارس برای دارندگان مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس، رایگان خواهد شد. او طی توییتی اظهار کرده که:

اگر شما هنوز بازی Final Fantasy 7 Remake را نخریده‌‌اید، در ماه مارس مشترک سرویس PlayStation Plus شوید.

آقای جف گراب هم اعلام کرده که Final Fantasy 7 Remake در State Of Play حضور دارد و به احتمال بسیار زیاد یک آپدیت برای PS5 دریافت خواهد کرد.

این موضوع که بازی Final Fantasy 7 Remake پس از تقریبا یک سال به سرویس پلاس اضافه می‌شود به نظر تصمیم عجیبی می‌رسد، اما باید توجه داشت که سونی توانست بازی Control: Ultimate Edition را برای ماه فوریه به سرویس پلاس اضافه کند. اضافه شدن Final Fantasy 7 Remake به سرویس PS Plus می‌تواند مشترکینی که هنوز موفق به تجربه‌ی این ریمیک خوش‌ساخت نشده‌اند را حسابی سر کیف آورد و آنان را راضی‌ کند که این اشتراک را تمدید کنند.

با تمامی این شایعات و صحبت‌ها، همه چیز در بامداد فردا مشخص شده و کاربران پلی‌استیشن متوجه می‌شوند که صرفا این شایعات حقیقت دارند یا اینکه صرفا این شایعات، کاملا بی‌اساس بودند. راستی شما از رویداد State Of Play چه انتظاری دارید؟ دوست دارید چه بازی‌هایی برای کنسول‌های شرکت سونی رونمایی شوند؟ ممنون می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها با ما همراه باشید و نظر خودتان را برای ما بنویسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا