با زیرنویس فارسی تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Ferrari با بازی آدام درایور از راه رسید

آدام درایور در نقش موسس فراری!

پس از مدت‌ها انتظار اولین تریلر فیلم Ferrari با بازی آدام درایور (Adam Driver) در نقش انزو فراری (Enzo Ferrari)، موسس شرکت خودروسازی ایتالیایی فراری از راه رسید. این اثر اولین فیلم جدید مایکل مان (Michael Mann) از سال ۲۰۱۵ است.

در سال ۲۰۰۰، مایکل مان، کارگردان آثار ماندگار و تحسین‌شده‌ای مثل Heat، Ali و The Last of Mohicans ساخت فیلمی با محوریت انزو فراری، موسس کمپانی فراری را آغاز کرد، با این حال مراحل تولید آن تا سال‌ها جلو نرفت. در سال ۲۰۱۵، کریستین بیل (Christian Bale) نقش شخصیت اصلی این فیلم را بر عهده گرفت، اما بعد از مدتی از این پروژه خارج و هیو جکمن (Hugh Jackman) جایگزین او شد. در ادامه هیو جکمن نیز از بازی در نقش انزو فراری انصراف داد تا نهایتا در سال ۲۰۲۲ آدام درایور جایگزین او شود.

حالا به تازگی اولین تریلر فیلم Ferrari منتشر شده که در آن شاهد نمایش آدام درایور در نقش کارآفرین معروف ایتالیایی و زندگی و حرفه او به عنوان یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های دنیای اتومبیل‌رانی و اتومبیل‌سازی هستیم. شما در بالا می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

پس از اکران فیلم Blackhat در سال ۲۰۱۵، فیلم Ferrari نخستین ساخته سینمایی مایکل مان است. او در این فاصله در تولید سریال Tokyo Vice و یک فیلم اتومبیل‌رانی دیگر با نام Ford v Ferrari مشارکت داشت. این کارگردان همیشه به سخت‌گیری‌هایش معروف بوده، سخت‌گیری که البته باعث می‌شود بتواند به بهترین و عمیق‌ترین شکل ممکن شخصیت‌هایش را به تصویر بکشد و لحظات اکشنش را با دقت بی‌رحمانه نشان دهد. این طور که به نظر می‌رسد، این کارگردان ۸۰ ساله هنوز هم مهارت‌ها و سخت‌گیری‌های سابقش را دارد و فیلم Ferrari تمام ویژگی‌هایی که از یک ساخته مایکل مان انتظار داریم، داراست.

فیلم Ferrari در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۳ (۴ دی ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران می‌شود. به جز آدام درایور، بازیگران دیگری مثل پنه‌لوپه کروز (Penélope Cruz)، شیلین وودلی (Shailene Woodley)، گابریل لئونه (Gabriel Leone)، سارا گدون (Sarah Gadon)، جک اوکانل (Jack O’Connell)، پاتریک دمپسی (Patrick Dempsey)، مشیل ساویا (Michele Savoia)، اریک هوگن (Erik Haugen)، آندریا دولنته (Andrea Dolente) و جوزپه بونیفاتی (Giuseppe Bonifati) نیز در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا