تصاویر جدید فصل ششم Fear the Walking Dead منتشر شد

ظاهرا مورگان جونز در فصل جدید شرایط جسمانی خوبی ندارد

تصاویر جدید فصل ششم Fear the Walking Dead

وب سایت Screnrant ساعاتی قبل تصاویر جدید فصل ششم Fear the Walking Dead را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به ۹ عدد می‌رسد.

فصل پنجم Fear the Walking Dead در شرایطی پیچیده به پایان رسید؛ شخصیت‌های مثبت قصه از یکدیگر جدا شده و فاصله گرفته‌اند، جینی با قدرت به رهبری گروه The Pioneers ادامه می‌دهد و مورگان جونز هم به دلیل زخمی که برداشته، در شرایط جسمانی خوبی به سر نمی‌برد. انتخاب چنین پایان‌بندی باعث شده است بسیاری از طرفداران برای بازگشت اولین اسپین‌آف واکینگ دد لحظه شماری کنند؛ سریالی که فاصله‌ی چندانی با پخش قسمت‌های جدیدش نداریم.

شبکه‌ی AMC تا به اینجای کار چند تیزر و تریلر از فصل ششم به اشتراک گذاشته تا گوشه‌ای از چیزهایی که برای طرفداران تدارک دیده را به نمایش بگذارد. این ویدیوها محتویات بسیاری داشتند اما سرنوشت مورگان جونز، بحث‌برانگیز موضوع در میان کاربران فضای مجازی بوده است. این شخصیت که نخستین بار در The Walking Dead حضور یافت و سپس به جمع نام‌های حاضر در Fear the Walking Dead پیوست، در جریان قسمت‌های پیشین توسط جینی زخمی شد. در نتیجه، از شرایط جسمانی خوبی برخوردار نیست. از آن‌جایی که جینی علاقه‌ای به ناتمام گذاشتن کارهایش ندارد، یک جایزه بگیر مرموز را استخدام کرده تا کار مورگان را یکسره کند. در این بین، رهبر گروه The Pioneers با مشکلات دیگری هم دست و پنجه نرم می‌کند که مهم‌ترینشان یک گروه از افراد ماسکدار است.

وب سایت Screenrant اخیرا تصاویر جدید فصل ششم Fear the Walking Dead را در فضای مجازی منتشر کرد که تعدادشان به ۹ عدد می‌رسد. هر کدام از یک عکس‌ها جزئیاتی را در خود جای داده‌اند اما مهم‌ترینشان احتمالا به مورگان جونز تعلق داشته باشد. در تصویری که با محوریت این شخصیت تهیه شده، جسم کم توان و نحیفش به شدت خودنمایی می‌کند. ریش او هم به میزان قابل توجهی رشد که نشان می‌دهد مدت نسبتا طولانی‌ای از اتفاقات پایانی فاصل پنجم می‌گذرد. دیگر تصویر مهم، فردی ماسکدار را نشان می‌دهد که یک سلاح کلت را به سمت سر آلتا نشانه گرفته است. این عکس، گمانه‌زنی طرفداران مبنی بر دشمنی The Pioneers و این گروه تازه وارد را تایید می‌کند. سومین و آخرین تصویر حائز اهمیت هم در شرایطی تهیه شده که آلیشیا مشغول استفاده از یک سیستم رادیویی است. او احتمالا قادر خواهد بود به لطف این ابراز با دیگر اعضای گروه ارتباط برقرار کرده و به آن‌ها بپیوندد.

قسمت آخر فصل دهم The Walking Dead در تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با چهار اکتبر) مهر روی آنتن رفته و مدت کوتاهی بعد هم نوبت به اولین قسمت The Walking Dead: World Beyond می‌رسد. در ضمن، فصل ششم Fear the Walking Dead یک هفته بعد و از ۲۰ مهر (مصادف با ۱۱ اکتبر) پخش خواهد شد. از بازیگران حاضر در اولین اسپین‌آف واکینگ دد می‌توان آلیسیا دبنم-کری (Alycia Debnam-Carey)، لنی جیمز (Lennie James)، آستین آملیو (Austin Amelio) و کولمن دومینگو (Colman Domingo) را نام برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا