#مهسا_امینی

آیا بخشی از داستان Fast & Furious 9 در فضا روایت می‌شود؟

بازیگر فیلم پاسخ می‌دهد

آیا بخشی از داستان Fast & Furious 9 در فضا روایت می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
داستان Fast & Furious 9

میشل رودریگز هنرپیشه‌ی آمریکایی در بخشی از گفتگوی اخیر خود به شایعه‌ای مبنی بر روایت بخشی از داستان Fast & Furious 9 در فضا واکنش نشان داد.

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های سریع و خشن که با نام Fast & Furious 9 شناخته می‌شود، قرار بود از اوایل خرداد سال جاری به سینماها بیایید. از همین رو، کمپین تبلیغاتی فیلم کار خود را با انتشار اولین تریلر و همچنین اطلاعات مهم در اواخر بهمن ماه آغاز کرد. فعالیت کمپین ادامه داشت تا اینکه همه‌گیری ویروس کرونا به یک معضل جهانی تبدیل شد و سینماها را به تعطیلی کشاند. از همین رو، استودیوی یونیورسال پیکچرز مجبور شد اکران یکی از مورد انتظارترین آثارش را در حدود یک سال به عقب بیاندازد.

طبق اطلاعاتی که تا به این لحظه منتشر شده‌اند، جاستین لین (Justin Lin) برای کارگردانی قسمت جدید بازگشته است. او یکی از فیلمسازان محبوب در میان طرفداران سریع و خشن بوده و آخرین بار روی Fast & Furious 6 محصول سال ۲۰۱۳ میلادی کار کرده بود. دیگر خبر مهم به بازگشت هان با نقش‌آفرینی سانگ کانگ (Sung Kang) مربوط می‌شود. تقریبا تمامی دنبال‌کنندگان فرنچایز فکر می‌کردند این شخصیت در بخش‌های پایانی The Fast and the Furious: Tokyo Drift کشته شد. در ضمن، دومینیک تورتو در تمام این مدت یک برادر داشته که در جریان قسمت جدید برای اولین بار معرفی خواهد شد. اینطور که به نظر می‌رسد، غافل‌گیری‌های سازندگان به همین موارد ختم نمی‌شود.

میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) اخیرا در برنامه‌ی The Jess Cagle Show محصول سرویس استریم SiriusXM حاضر شد و گفتگویی را انجام داد. مجری یکی از سوالات را به شایعه‌ای اختصاص داد که چندی پیش منتشر شد و ادعا کرده بود بخشی از داستان Fast & Furious 9 در فضا روایت می‌شود. بازیگر نقش لتی آن را تایید و همچنین فاش کرد تعدادی از شخصیت‌های اصلی و نه همه‌ی آن‌ها به خارج از اتمسفر زمین می‌روند:

امکان ندارد! شماها چطور به این موضوع پی بردید؟ وقتی یک فیلم [در زمان مقرر] روی پرده‌ی نقره‌ای نرفته و فراموش می‌شود، برخی از اطلاعات به مرور زمان به بیرون درز پیدا می‌کنند. هیچ کس قرار نبود از این موضوع خبر داشته باشد. متاسفانه به اندازه‌ی کافی خوش‌شانس نبودم تا به فضا بروم.

یک نویسنده‌ی زن بسیار عالی داشتیم که علاقه‌ی بسیاری به شخصیت‌های مونث این فرنچایز دارد. فکر می‌کنم به لطف جاستین لین در این فیلم توجه بیشتری روی شخصیت‌های مونث قرار داشته باشد.

سریع و خشن در ابتدا تنها یک فرنچایز معمولی بود که طرفداران خودش را داشت اما اضافه شدن دواین جانسون (Dwayne Johnson) به تیم تولید به عنوان بازیگر و همچنین تهیه‌کننده، ورق را برگرداند. با این اتفاق، نه تنها تعداد طرفداران افزایش یافت، بلکه خلاقیت موجود در صحنه‌های اکشن هم بیشتر شد و در هر فیلم شاهد اتفاقاتی هستیم که بدون شک می‌توانند آدرنالین خون مخاطبان را افزایش دهند.

در پایان، شایان ذکر است Fast & Furious 9 از تاریخ ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ آوریل سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا