بسته الحاقی رایگان جدید بازی Far Cry 6 با محوریت رامبو منتشر شد

بدترین کابوس دشمنان شما بر خاک یارا قدم می‌گذارد!

بدترین کابوس ضد انقلابیون جزیره یارا از راه رسید. کراس اور فیلم محبوب رامبو با بازی Far Cry 6 امروز به طور رایگان منتشر شد و در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

جزیره یارا عملیاتی جدید برای شما در بازی Far Cry 6 دارد و مسیر انقلاب شما را به لطف تفنگ‌های یکی از غول‌های فیلم‌های اکشن کلاسیک هموار می‌سازد. به روزرسانی All the Blood شخصیت رامبو و تفنگ‌های کشنده او را به دنیای دنی روهاس می‌آورد. شما در عملیات جدید افزوده شده به بازی Far Cry 6، به کمک یکی از طرفداران سرسخت رامبو رفته و باید خون و خون ریزی به پا کنید. عملیات جدید شما چاشنی مخفی کاری را همراه با صحنه‌های مبارزه بسیار زیبا تلفیق کرده و شما را در میان قلمرو دشمنان قرار می‌دهد.

به پایان رساندن تمام مراحل این بسته الحاقی، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین سلاح‌های رامبو یعنی Vengeance Bow را به شما هدیه داده که با یک تیر انفجاری آن می‌توانید دشمنان و وسیله‌های نقلیه آن‌ها را در کسری از ثانیه نابود کنید. شما همچنین می‌توانید باندل رامبو را از فروشگاه بازی Far Cry 6 خریداری کنید که در کنار لباس معروف رامبو برای دنی، اسکین جدید سلاح و ماشین نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

بسته الحاقی All the Blood برای تمام کاربران رایگان بوده و می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به تجربه عملیات این بسته الحاقی بپردازید. لازم به ذکر است که ما طی ماه مارس، یعنی در حدود یک ماه آینده بسته الحاقی رایگان دیگر برای بازی Far Cry 6 دریافت خواهیم کرد که شخصیت الون (Eleven) از دنیای Stranger Things را وارد این بازی خواهد کرد. ما ماه گذشته نیز شاهد حضور دنی ترخو (Danny Trejo) دوست داشتنی در بازی Far Cry 6 بودیم.

در کنار این بسته‌های الحاقی رایگان، ما در آینده نه چندان دور یک بسته الحاقی پولی نیز دریافت خواهیم کرد که مانند دو بسته الحاقی پولی پیشین، شما را در قالب یکی از شخصیت‌های منفی نسخه‌های پیشین سری بازی Far Cry جای می‌دهد. نام اولین بسته الحاقی پولی این بازی Vaas: Insanity بود که ما شاهد حضور یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های منفی تاریخ بازی‌های ویدیویی یعنی واس مونتنگرو از بازی Far Cry 3 و پس از آن شاهد عرضه بسته الحاقی Control: Pagan Min با حضور پاگان مین از بازی Far Cry 4‌ بودیم. بسته الحاقی پولی پیش رو با نام Collapse: Joseph Seed در ماه مارس با حضور پدر جوزف سید از بازی Far Cry 5 منتشر خواهد شد. نظر شما درباره بسته‌های الحاقی رایگان بازی Far Cry 6 چیست؟ شما چه انتظاری از یوبیسافت و فرنچایز محبوب آن‌ها دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا