تاریخ عرضه فصل چهارم Stranger Things چه زمانی اعلام می‌شود؟

یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی پاسخ می‌دهد

تاریخ عرضه فصل چهارم Stranger Things

شاون لوی کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider درباره تاریخ عرضه فصل چهارم Stranger Things صحبت کرده است.

نتفلیکس پس از اینکه تمرکز خود را روی تولید و انتشار محتوای انحصاری قرار دارد، آثار زیادی را برای مشترکانش منتشر کرده اما احتمالا هیچ کدام به اندازه Stranger Things موفق نبوده است. محصول برادران دافر (The Duffer Brothers) با الهام از آثار ترسناک دهه ۸۰ میلادی ساخته شده و المان‌های ترسناک، فراطبیعی، درام و علمی-تخیلی را در خود جای داده است. علاوه بر این، اشاره‌های زیادی به فرهنگ عامه آمریکا در دهه ۸۰ میلادی در گوشه و کنار کادربندی‌ها دیده می‌شود. این موارد در کنار داستان جذاب، اتمسفرسازی عالی و بازیگری کم‌نقص باعث شد تا موفقیت‌های سریال رقم بخورد.

در حالی که مدت زیادی از انتشار فصل سوم Stranger Things نمی‌گذشت، دست‌اندرکاران سریال جلساتی را برگزار کردند تا درباره آینده‌اش گفتگو کنند. در همین حین، نتفلیکس نه تنها یک قرارداد بزرگ با برادران دافر بست، بلکه اعلام کرد فصل چهارم ساخته می‌شود. فازهای اولیه و پیش‌تولید بدون مشکل پشت سر گذاشته شدند اما فاز فیلمبرداری به دلیل همزمانی با همه‌گیری ویروس کرونا با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شد، تا جایی که با گذشت بیش از یک سال هنوز روند ضبط صحنه‌ها به انتها نرسیده است. اینطور که به نظر می‌رسد، فاصله چندانی با اتمام فیلمبرداری نداریم.

شاون لوی (Shawn Levy) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی Stranger Things است. او اخیر مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی از آن، درباره زمان پخش فصل چهارم صحبت کرد. طبق جملاتی که لوی به زبان آورد، فیلمبرداری قسمت‌های جدید به‌زودی به انتها می‌رسد. او همچنین اطلاعات مهمی را درباره تاریخ عرضه فصل چهارم Stranger Things به اشتراک گذاشت:

من طی چند وقت اخیر در کنار برادران دافر مشغول کار روی سریال بوده‌ام. فیلمبرداری هنوز به انتها نرسیده اما به‌زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود.

تنها چیزی که درباره تاریخ عرضه فصل چهارم Stranger Things می‌توانم بگویم، این است که تا شروع اکران فیلم Free Guy بازه انتشار سریال مشخص می‌شود. در حال حاضر نمی‌توانم چیز بیشتری بگویم.

با خواندن متن بالا احتمالا یک سوال مهم در ذهن شما شکل گرفته است: چه ارتباطی میان Stranger Things و Free Guy وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم Free Guy جدیدترین اثر سینمایی شاون لوی به شمار می‌رود که بیش از یک سال پیش آماده اکران شد اما همه‌گیری ویروس کرونا  انتشارش را بارها به تعویق انداخت. فیلم مزبور قرار است در تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ آگوست) به سینماها بیابد. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان گفت بازه انتشار فصل چهارم به‌زودی مشخص می‌شود.

اگرچه تیزرهای مختلفی با محوریت فصل چهارم Stranger Things منتشر شده، اطلاعات چندانی پیرامون داستانش موجود نیست. تنها می‌دانیم هوپر زنده بوده و در زندانی متعلق به روس‌ها قرار دارد. در همین حین، تهدیدی که مدت‌ها مدفون بود آرام آرام سر از خاک بیرون می‌آورد؛ تهدیدی که همه چیز را به هم مرتبط می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا